Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek a párja"...

Anyukák, akiknek a párja" hétvégi" apuka?

Figyelt kérdés
Tényleg mindenkinél (ahol pici baba is van) zökkenőmentesen zajlanak ezek a hétvégék?
2009. szept. 21. 14:26
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

12:00-ás vagyok. A lányok 9 és 13 évesek.

A pici aki közös most lesz egy éves.

Teljesen más elveket vallok mint a férjem. A férjem egyszerűen képtelen nevelni. Soha nem szól rá semmiért a gyerekeire, egy hangosabb szó nem hagyja el a száját. Egyszerűen mindent megenged nekik. Nem csak a lányoknak, hanem a közös kisfiúnak is.

Ez azért is nehéz, mert ok, a saját gyerekemre persze rászólok, ha úgy gondolom, hogy rá kell szólni.

De az ő gyerekeire nincs jogom és nem is nekem kell rászólni. De hiába magyarázom neki...

Higiéniai szempontból viszont nincs gond a lányokkal.

2009. okt. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nálunk a fiúk 11 és 16 évesek,a lányom lassan 6 hónapos.Én már eljutottam arra a pontra,hogy a kicsi érdekében is igenis rájuk szólok,amiből persze oltári vihar lesz utána.Utálom ezeket a hétvégéket(nem a gyerekeket),erősen fontolgatom a válást is.
2009. okt. 5. 12:23
 13/19 anonim ***** válasza:

Énis utálom. Már rendes gyomoridegem van, amikor a férjem közli, hogy akkor hétvégén hozom a lányokat. És addig tart amíg el nem mennek.

Csak nálunk közrejátszik egy kicsit, hogy a lányok anyja erősen ellenem nevelte őket. Pl volt olyan, hogy hónapokig nem engedte el őket az apjukhoz (akkoriban ismerkedtünk meg), a lányoknak meg azt mondta, hogy az apjuk azért nem hozzá el őket, mert inkább velem tölti a hétvégét. Még jó, hogy utálnak...

Amikor meg a kisfiunk megszületett, azt mondta a lányoknak, hogy ne mondják azt, hogy a testvérük mert nem az...

2009. okt. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Még mindig én vagyok. És a kisebbik lány viselkedése kibirhatatlan. Múltkor sógórnőmék pl azért nem jöttek fel anyósomhoz mert a férje nem volt hajlandó úgy feljönni, hogy tudták ott vannak.

Egyszerűen üvölt egész nap megállás nélkül. Nem is üvölt, vonyít.

Megfogalmazni se tudom.

2009. okt. 5. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Akkor Te sem vagy túlsúlyos:))

Minden hétvége -2 kiló.

2009. okt. 5. 12:32
 16/19 anonim ***** válasza:

Igen, csak az a baj hogy én hétvége után egy nap alatt visszazabálom.

Már bocs a kifejezésért de tényleg.:D Hétfőn olyan éhes szoktam lenni, hogy szinte egész nap eszek.

2009. okt. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
sziasztok,én olyan anyuka vagyok akinek a volt párja a hétvégi apuka.tehát tőlen viszi el mindig a gyereket az apuka,és viszi a leendő párjához.csak elhűlve olvason,hogy mennyire szenvedtek,és nagyon megtudom érteni problémátok.Sajnos a volt feleségek többsége még mindig féltékeny,pláne ha válás a férfi hibájából mondták ki,és ilyenkor édes a bosszú és a legjobb fegyver a gyerek.én sose neveltem,sőt én személyes érdekem,hogy ujj családjánál is jól érezze magát és hogy mindenkinek kellemesek legyenek ezek a napok.Én a volt férjem akkori barátnőivel,élettársával vettem fel a kapcsolatot és elmondtam mit várok el a gyerektől én és ugyanezt várja el ő is.ha neveletlen,ha rossz nyugodtan nevelje,tanítsa,büntesse ő is.mert csak igy érünk el eredményt.Tudod,hog nem könnyű,de azt javaslom mégis,hogy vegyétek fel ti a kapcsolatot az anyukákkal,hogy megbeszéljétek ki mit miért vár a gyerekektől,hogy ne használjuk már fegyvernek a gyerket,mert igy azt éri el,hogy elöbb utobb nemfogja apuka elhozni őket.és az bizony nem hiányzik senkinek.Értelmes,nyugodt hangon talán meglehetne próbálni,hogy könnyebbek legyenek ezek a hétvégék.mert az bizony koránt sem természetes,hogy gyomorgörcsel élitek ezeket át,és az sem ferr,hogy apuka nem segít nektek ebbe.ez lenne mindenkinek,de főleg a gyereke érdeke.
2009. okt. 5. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az én férjem volt felesége nem féltékeny. Nem ezért neveli ellenem a lányokat. Meg vele beszélni se lehet, nem egészen normális szerintem...:(

Meg mit beszéljek egy olyan emberrel akinek ilyen nagyszerű véleménye van: "hülye tehén".

Csak azért neveli elleni ellenem a lányokat, hogy bosszantsa a férjemet. Volt idő amikor ellene is nevelte őket.

Na meg fél, hogy esetleg elmegyünk ügyvédhez a gyerektartás mérsékléséért, amit ha akartunk már rég megtehettünk volna.

Neki a pénz a minden, azért mindent megtesz.

Nem tud megélni havi fél millából sajnos.

2009. okt. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Ja és a "hülye tehén" véleményt úgy alkotta rólam, hogy egész életemben kb két mondatot váltottunk egymással. Az is a bemutatkozás volt...
2009. okt. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!