Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, akiknek a párja"...

Anyukák, akiknek a párja" hétvégi" apuka?

Figyelt kérdés
Tényleg mindenkinél (ahol pici baba is van) zökkenőmentesen zajlanak ezek a hétvégék?
2009. szept. 21. 14:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
?? Én nem értem a kérdésedet! =)
2009. szept. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi igen sokat veszekedünk. :(
2009. szept. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Mi is...:(( Pedig nem hétvégi apuka, hanem "mindennapos".
2009. szept. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

a férjem hétfő hajnalban megy,péntek délután jön.és este már megy is a hobbijával foglalkozni.nem is ezzel van a gond,hanem hogy így szinte a szombatot végigalussza.holott a fiunk nagyon apás!ezért vannak vitáink.mert ő aludna,mert fáradt-én meg szeretném,ha kicsit babázna.

és most kiderült babás vagyok.előre félek mi lesz még itt :-)

2009. szept. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Azokra a házasságokra gondoltam,ahol az új kapcsolatból is született gyermek és az előző kapcsolatból is van 2-3 nagyobb gyerek.Ilyen esetben általában 2 hetente van láthatás.Nálatok ezek a hétvégék mennyire zökkenőmentesek?
2009. szept. 22. 07:53
 6/19 anonim ***** válasza:
44%
Nem tehetek róla,de nem szeretem az 1.gyerekét. Tudom,önző vagyok. Az enyémet imádja.
2009. szept. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk minden rendben van ,nekemi svan első házasságból, neki is, és tök jól eljátszik a két fiu, a közös kislányunkat pdig imádják mind a ketten.

Ez függ a gyerektől is, hogy mennyire zökkenőmentes, de szerencsére nálunk nincs baj.

2009. okt. 5. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nálunk is a pici közös, a 2 nagyobbik fiam az előző házasságomból született. A hétvégék nem mindig zökkenő mentesek annyiból, hogyha a gyerekek hazajönnek a kissebbik fiam másképpen viselkedik egy darabig. A picit nagyon szeretik, viszont mivel más az itthono követelmény mint apánál, etért nehezebb visszarázódni a hétköznapokba. Nálunk majdcsak minden hétvégén mennek apához a gyerekek, szervezés kérdése az egész.

2009. okt. 5. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Nálunk van egy közös pici. És a férjem előző házasságából két nagyobb lány. De az túlzás hogy zökkenőmentes. Sőőőt, általában kikészülök idegileg mikor itt vannak. Mert sokszor még nekem kell elmenni itthonról, hogy el tudjam altatni a gyerekemet.. Elég kicsi a lakásunk, és nem értik meg, hogy kicsit csöndbe kéne maradni, meg hasonlók.

Meg nem is igazán kedvelem őket, mivel ők se szeretnek engem.

2009. okt. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

12:00

Neked talán nehezebb a dolgod 2 lánnyal.Mennyi idősek?

Mennyire vallasz más nevelési elveket,mint a párod?

Ez csak azért érdekelne(persze hasonló helyzetben lévők tapasztalataira is kíváncsi vagyok),mert nálunk ill.a két fiúnál alapvető gondok vannak mind étkezés,mind higiénia,mind szobatisztaság terén,amitől én néha undorodom.Nem akarom ,hogy a lányom ezt "szokja"meg.

2009. okt. 5. 12:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!