Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtok már tejet egy éves...

Adtok már tejet egy éves babátoknak?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hogyan kezdtétek el? Mikor lehet vele kiváltani egy tápszeres étkezést?
2009. szept. 21. 09:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, amíg van tejem, addig nem is adok. Bár a múlt héten majdnem "elcsábultam", mert szemet vetett a kakaómra:), de aztán mégsem adtam neki. Szerintem ugyanúgy vezesd be nála, mint bármi más ismeretlen ételt: egy-két napig kóstolás szintjén - megkínálod a te bögrédből, aztán ha minden rendben van, akkor mehet a dolog. Melyik étkezést akarod kiváltani?
2009. szept. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

1 éves kora előt 2 héttel kezdtem el adni a bolti tejet, 2 napig forraltam, nem lett baja, utána már simán adtam. Először reggel adtam. Azóta is szereti, semmi gond. Nem tartós 2,8-as tejet kap.Amikor este adtam felébredt enni, amikor este tápszert kap, nem kel. Szóval nekünk így jött ki a lépés:)15 hós

2009. szept. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. A reggeli tápszert szeretném először kiváltani vele. Két napig adtam neki kevesebbet és ma már kicsit többet, de nem láttam rajta, hogy bármi baja lenne tőle. Én is 2,8-as nem tartósat vettem. De akkor ugye egy éves kor után már nincs az a tiltás, mint korábban?
2009. szept. 21. 17:25
 4/4 anonim ***** válasza:
1. vagyok, ha elfogy a tejem, én is adni fogom neki minden további nélkül. Ha nincs semmi gondja a tejtől, akkor nyugodtan add neki, nincs már tiltólistán:)
2009. szept. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!