Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól lehet babapiskótát...

Mikortól lehet babapiskótát adni a babának?

Figyelt kérdés
Pl. almával együtt lereszelve
2009. szept. 21. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
az én babám fél éves, még ilyet nem mertem neki adni, de almába pár hete már keverek neki darált kekszet. ez lehet jobb megoldás, mert nincs benne tojás. egyébként babakekszet majszolgat időnként, csak utána biztos, hogy át kell öltöztetni. :) én a babapiskótával várnék még, de ha találsz olyat, amiben nincs tojás, akkor szerintem 5-6 hónapos kortól mehet nyugodtan.
2009. szept. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nemrég érdeklődtem ugyanez miatt az orvosunknál, és azt mondta hogy 1 éves kor után adjam, mert abban teljes tojás van, és a tojásfehérje allergiát okozhat. Ezért azt javaslom én is mint amit az első válaszoló írt. Ha találsz tojás nélkülit, akkor azt nyugodtan adhatsz, a sima babapiskótával viszont vigyázz. Lehet kapni babakekszet, vagy 7gabonás pépet(milupa), azokat 6 hónapos kortól lehet adni.
2009. szept. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2009. szept. 21. 19:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!