Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babának adhatok...

6 hónapos babának adhatok naponta babapiskótát?

Figyelt kérdés

6 hónapos kisfiamnak délelőttönként gyümölcsöt adok babapiskótával. Minden másnap kéne neki adnom?

Babakekszet nem tudok venni sajnos, mert 1000 ft, és 1 hónapja az anyagi helyzetünk eléggé lecsökkent a béka segge alá...(páromat elküldték a munkahelyéről, ahol jól keresett és én is kevesebbet kapok) Tehát ha lenne pénz, akkor babakekszet vennék, de így nem mindegy, hogy 1000-be vagy 100 forintba kerül...


2010. szept. 6. 09:03
 1/6 anonim ***** válasza:

Nézd meg z összetételét:tojás,liszt.

ezt nem adnám 6 hósan.

amgy nálunk a babapiskota is 500Ft körül van...

2010. szept. 6. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hat hónapos, úgyhogy jóformán csak kóstolgat még. Elég neki a gyümölcs is. Ne tegyél bele piskótát. Sztem.
2010. szept. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Megnéztem a Hipp babakekszet, abba ugyanannyi tojás van, mint a mezei babapiskótában. Azért nem vettem meg.
2010. szept. 6. 09:50
 4/6 anonim ***** válasza:
A problema a babapiskotaval, hogy tele van cukorral. Amugy egy 6 honaposnak meg nem adnam. De ha nem latod, hogy allergias ra mondjuk a tojas miatt, akkor add. Bar en ebben az esetben inkabb vennek haztartasi kekszet, amit lereszelek, es azt raknam bele. Nekem a babapiskota tul edes.
2010. szept. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én nem adtam a kisfiamnak babapiskótát a mai napig sem pont a tojás miatt (9 hós lesz a héten) babakekszet sem az ára ill a tojás miatt, én a háztartási keksz mellett döntöttem, illetve natúr puffasztott kukoricát, vagy extrudált kölesgolyót kap még nagyritkán. Darált keksz formában vezettem be a glutént is neki 7 hónaposan.
2010. szept. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp akarsz valamit rakni a gyümölcs mellé akkor vegyél zabpelyhet, kb. 1 kg 200 ft,de az nagyon sokáig elég, mert kb. 1 evőkanálnyi kell egy adaghoz. Ezt főzd meg és add a gyümi mellé sokkal egészségesebb, mint az agyon cukrozott babakeksz és babapiskóta.
2010. szept. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!