Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adjam a babámnak...

Hogyan adjam a babámnak főzeléket?

Figyelt kérdés

Múlt héten kezdtem a főzelékeket adni. A krumpli-alma ízlett neki, de tegnap megpróbálkoztam a krumpli-répával, és ez nem jött be, kiköpte, csak pár kanállal evett. Tegyek még bele egy kis almát vagy barackot hogy finomabb legyen? Lehet ezt a hármat keverni?

Ill. tegnapról még maradt párolt krumpli meg répa, ezt még ma odaadhatom neki? NIncs még pépesítve, csak párolva tettem el a hűtőbe.


2009. szept. 21. 08:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Habard be, ha elmúlt már 4 hónapos és egy picit sózd is meg.Én nem kevertem nekik össze a különféle gyümölcsöket és főzelékeket,mert így jöbban megették.A gyümölcsbe tehetsz neki kekszet,a főzelékeket pedig habard be,és sózd is meg egy kicsit.( Ha már elmúlt 4 hónapos),akkor már kell neki a lisztes ételt adni.A tegnap megfőzött zöldséget adhatod neki nyugodtan.
2009. szept. 21. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj meg, de lisztet, és sót sem fogyaszthat egy éves korig, úgyhogy ki van zárva hogy én így csináljam. Cukrot sem szeretnék neki adni egy éves koráig.
2009. szept. 21. 08:32
 3/3 anonim ***** válasza:
igazad van, ne ízesítsd, ők még nagyon jól érzékelnek ízt :) én kevertem mindent, volt hogy 4-félét (krumpli, alma, sütőtök, répa) és abból tettem bele a legkevesebbet, amit nem szeretett.
2009. szept. 21. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!