Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is a sarokban állnak...

Másnál is a sarokban állnak drága, menő játékok?

Figyelt kérdés

1 éves a kisfiam. Sok szép, olcsóbb, drágább játékot kapott, amikkel szinte egyáltalán nem játszik.

Őt a pille palack, hajkefe, esernyő, könyv, porszívó, labda, ....stb köti le. Legújabb hóbortja, hogy a légycsapóval közlekedik mindenhova. 2 hete az lett a kedvenc, azóta akárhova megyünk, azt vinni kell.


2009. szept. 20. 22:13
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

:)Szerintem ez minden kisgyereknél így van:)

NEkem a lányom decemberben születik de nem veszek neki játékot,csak a korához megfelelő készségfejlesztőket de annyi.Én varrok neki plüssöket,gyártok neki csuhébabát,fakanélból babát,mi is ezekkel játszottunk,pedig halomra állt a barbie és a baba:)

2009. szept. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
10 hósak múltunk, kislány játékot még nem vettünk, a kapottakkal gazdálkodunk. De újabban a kismamás könyvekkel van el amiket szülés után kaptunk a csomagba. tele van babával élvezi, ő lapozza.
2009. szept. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hoppá! A fakanál és hozzá egy tál kimaradt a kedvenc játékok felsorolásából!
2009. szept. 20. 22:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekünk játszik a jó minőségű játékokkal a baba, plusz az előttem felsoroltakkal.

Plusz a 9 évesem játékai: fénykard, puska, pénztárca, ceruzák.

Kedvenc a partvis, azzal közlekedik és üti a bátyját.

Persze azért rászólok.:)

2009. szept. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
hát igen :) a félévesemnek a favorit az ásványvizes flakon - nézi, hogy hogy lötyög benne a víz és mennek a buborékok :D
2009. szept. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Krokodilcsipesz, na az a kedvenc.


Egy ismerősöm fiának valami méregdrága játékból egy műanyag faág a kedvence, azzal alszik, mindenhova viszi.:D

2009. szept. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
szia.Nem álnak hegyekbe,mert én azokközé tartozom aki nem vesz márkás játékot a babának.kapni kapott,azok is el vannak téve.8 hónapos,és nagyon ritkán kap játékot,még kicsi volt csörgőt kapott,meg labdákat,most meg 1,2 készségfejlesztőt kapott,de az sem márkás.Szereti őket,mert játszik vele,de mindig más érdekli,most leginkább a világ és az a legjobb tanítő eszköz.még várok egy picit amíg kiélvezi a konyha játékait,aztán késöbb kap kis kattogó,csörgő telefont.remélem azt is szeretni fogja.
2009. szept. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az én 9 hónaposom mindig a kutyánk műcsontját akarja megkaparintani. Még morog is neki, annyira izgatja! :D
2009. szept. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Megnyugodtam, hogy nem csak az én lányom hanyagolja a játékokat. Tegnap kb 1 órát elszöszölt a pénztárcámmal, az aprót pakolta ki-be. Nagy barát még a porszívó, a fakanál tállal, egy kicsi láncos póráz, na meg a csavarhúzó, virágcserép.
2009. szept. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Pókemberes kocsi, beszélő póni, járni tudó ló, Hatalmas robot, autópálya.. katonák indiánokkal, hintóval...mind közelebb volt a 10 ezerhez, mint az 5höz. Már amelyik meg nem haladta azt..és most mire való? Csak porfogónak..ilyenek ezek a gyerekek:)
2009. okt. 17. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!