Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyik kezdő tápszer hasonlít...

Melyik kezdő tápszer hasonlít leginkább az anyatejre? (ízre)

Figyelt kérdés
2009. szept. 20. 18:41
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia!


Egyik sem. Max. összetételében. A Milupa-t szokták nagyon mondani, hogy az hasonlít legjobban rá , de szerintem a Beba se rossz.

2009. szept. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Milupa Milumilt írt a doki,de olyan keserű mint a fene.

Nincs vmi aminek édeskésebb az íze?

2009. szept. 20. 19:41
 3/7 anonim ***** válasza:
midenki azt mondja,hogy a milupa milumil kimondottan anyatej potlo-de,hogy izre nem hasonlit az biztos!mi is azt eszunk.elegedettek vagyunk.udv!
2009. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minden tápszer keserű, éppen azért, hogy abban az esetben ha nem teljesen tápszeres a gyerek akkor a szopási kedvet ne vegye el (én legalábbis így tudom). Mi Bebát használunk, az is keserű, de a lányom simán megissza az első perctől fogva. Csórikám először annyira örült, hogy végre normálisan jön a szájába a kaja...
2009. szept. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi Mildibé 1-et használunk,mert az édeskés ízű. Mi is Bebával kezdtünk,de nem nagyon izlett.
2009. szept. 20. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, a Beba H.A.
2009. szept. 21. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szia!én megkóstoltam mind a kettőt, szerintem nagyon hasonló az anyatejhez a beba is meg a milupa is.
2009. szept. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!