Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyenek a Graco babakocsik?

Milyenek a Graco babakocsik?

Figyelt kérdés
Venni szeretnék egy Graco quatro tour dlx-et, trevel system-eset,de nem tudom, hogy érdemes-e. 100000 Ft-ért láttam, megéri az árát? Heni
2008. jún. 12. 08:26
 1/7 anonim ***** válasza:

egy baja van , ha jól tudom nem tudod a tolókart állítani, hogy szemben legyen a baba , viszont ne vedd meg 100 ezerért!!Baby+Outlet-ben most 55000ft (alapáron is csak 80000ft náluk) ha busszal mész még akkor sem lesz 100ezer a végára. budapest soroksári út 160. nyitva naponta 10-19 ig;

szombaton9-18 ig.

a googleba ha beírod : graco babakocsik -ott lesz a baby outlet honlapja is. Nézd meg érdemes.

2008. jún. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szia

a Baby+Outlet-ben ha jól tudom hibás,gyári hibás, visszavett termékeket adnak.Azért Outlet a neve.Szóval nem tudom úgy megéri-e.Mi is ezt a típust fogjuk megvásárólni, valóban nem lehet a tolókart átfordítani, viszont a kupolát teljesen átfordíthatod, a mózeskosarat meg abból az irányból teszed bele,ahogy tetszik.meg is van oldva, hogy lásd menet közben a babát:D

2008. jún. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én pécsi vagyok (első válaszoló). igen van az outlet ben hibás is , de érdemes felhívni, mert az outlet lényegében kifutóban lévő termékeket árusít. jó kis kocsi, most megnéztem a játszón, de tényleg érdemes telefonálni nekik, hátha semmi baja és akkor csak szinte fele annyi mint 100ezerért.
2008. jún. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

megint én vagyok! Bocs , de hátha segít .

A baby outletben PIROS cimkével jelölik a kishibás , javítot dolgokat

SÁRGA cimkével a kifutó márkás termékeket.

KÉK cimkével pedig a kiváló minőségüeket.

A honlapot a QUATTRO TOUR kocsinál nincs jelölve, hogy hibás lenne.

Remélem segítettem, de ha van 100ezretek akkor nyugodt szívvel megveheted abban a boltban ahol láttad.

2008. jún. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Szerintem megfogjuk nézni a babyoutletben is. Köszönöm:Heni
2008. jún. 12. 11:04
 6/7 anonim ***** válasza:

2.válaszoló vagyok, persze nézzétek meg az outletbe, ha nincs hibája naná, hogy megéri féláron:D

csak én valahogy nem hiszek az efajta " jótékonykodásban"

sok sikert

2008. jún. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

írtam emailt

Edina

2008. jún. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!