Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tápszer vagy anyatej?

Tápszer vagy anyatej?

Figyelt kérdés
Te melyiket részesíted előnyben?
2009. szept. 19. 17:52
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Hát tudom hogy buta kérdés de még nem voltam terhes. Nem tudok olyan sokat az anyaságról. Nem tudtam hogy ez így megy. Köszi nem kell több válasz.
2009. szept. 19. 18:48
 12/17 anonim ***** válasza:
69%
egyik anyuka az anyatejet a másik a tápszert részesíti elönybe, de én is anyatej párti vagyok.
2009. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
24%
anyatej, abszolut tápszer ellenes vagyok
2009. szept. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
24%
anyatej, szerencsére az én fiam nem tudja mi az a tápszer
2009. szept. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
köszönöm.
2009. szept. 20. 13:35
 16/17 anonim ***** válasza:
még 1 válasz: rengetegen feltették ezt a kérdést korábban, ha csak infó szinten érdekelt elolvashatod a régieket is, meg hát google...
2009. szept. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Az anyatej. De ha valamilyen oknál fogva nincs, akkor tápszer. Én nap mint nap küzdök azért, hogy több tejem legyen, de egy kicsit, este pótolnom kell. Inkább mint hogy éhezzen a gyermek. Sajnos ebben a nagy anyatej kampányban sokan már átestek a ló túloldarára, és inkább hagyják éhezni a babát, de tápszert akkor sem adnak neki. Pedig nem méreg az sem, de természetesen az anyatej a legjobb amit adhatsz a babádnak.
2009. szept. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!