Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan, mivel etessem a...

Hogyan, mivel etessem a kislányom, ha a kanalat nem fogadja el?

Figyelt kérdés

Így a főzeléket, pépeket nem tudom adni. Ma a krumplifőzelékünkből adtam neki a darabokat, evett ma sajtos-vajas kenyeret, lekváros kalácsot. Nem tudom, mit főzzek ebédre, amit ő is elfogadna kanál nélkül. Még jó, h iszik sokat.

13hós anyuka


2009. szept. 19. 15:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Adj neki katonákat! Meg kis almadarabokat. Főtt tojás kockát. Zöldborsó szemeket.Talán élvezi hogy tud enni, és nem akarja, hogy etesd. Adj neki kanalat a kezébe, (magadnak ne) és tedd elé a főzeléket. Majdcsak feltalálja magát! Javaslom, ezt esőkabátban csináld. Mármint a gyerekre adj esőkabátot! Meg magadra! És a kertben.

Ő maga foghatja, azt biztos elfogadja.

2009. szept. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Azért valószínű, h nem fog betalálni a főzelékkel. Baj, ha nem eszik így főzit?
2009. szept. 19. 16:04
 3/3 anonim ***** válasza:

egyet értek az előttem szólóval, én neki is magamnak is vittem kanalat, és először csak ő kísérletezett, majd hagyta magát etetni. szó mi szó rengeteget takarítottam utána, de megérte, mert másfél éves korára önállóan eszik, mindenki csodálja!


én a kanál típusával is kísérleteztem, rengeteg fajta van, de ma már az kell neki, amivel ni is eszünk, vagy nagykanállal, vagy teáskanállal eszik. üveges ételnél azonban nem szabad fém kanalat használni!

2009. szept. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!