Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek 4 honapos babammal?...

Mit tegyek 4 honapos babammal? Tegnap egesz delutan nem aludt es most sem akar.

Figyelt kérdés
Eddig minden eves utan aludt valamennyit.De ahogy most nyugos es leteszem csak sirdogal,fesziti magat,bekapja a cumit leteszi a fejet de abban a pillanatban fol is emeli es folytatja.Ha kiveszem abbahagyja.Ha hagyom sirni nagyon folhuzza magat elvirorosodik es sikit.Ha kiveszem beteszem a hintaba,adok neki jatekot vagy akarmi 2 perc es kezdi a nyafizast mert faradt.De ha almos miert nem alszik?Tudom lassan atalnak ilyenor hogy delelott 1 ora es delutan 1 ora alvas.Nem banom ha nem alszik de olyankor semmit sem akar csinalni.Mit kedjek ilyenkor vele?Tegnap kimenetem setalni.De nem vihetem ki minden eves utan.Volt veletek is hasonlo?Tanacsok?
2009. szept. 19. 12:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Vedd a karodba és ringasd babusgasd egy kicsit, nem fogod vele elrontani! Ha kellett és ennyire nyűgösek voltak volt hogy a karomba aludtak én addig TV néztem vagy olvastam.
2009. szept. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Minden baba mást igényel altatás terén. Van amelyik elalszik magától van akit altatni kell. Az én babám pl azt igényli hogy lefeküdjek mellé és úgy alszik el. Kell neki a közelségem, még akkor is ha épp nem szopizik.

Próbáld ki te is.

2009. szept. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

szia!


Lehet , hogy jön a foga , vagy fáj a hasikája, de az is lehet hogy kicsit érezni szeretné még a közelségedet, hogy játssz vele! Én ilyenkor hasiját , meg a lábát szoktam puszilgatni(ruhán keresztül persze) nagyon élvezi, és jókat mosolyog!

2009. szept. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok.

Hasfajos volt azt ismerem.Ez nem az.A foga mar a 3. jon.Az olembe is vettem tegnap de ott is nagyon sirt es feszitette ki magat a kezembol.Igy nem tudom.Mindig egyedul aludt.Szoval nem tudom mi lehet a baj.Nem hiszem hogy fajna valamilye mert ha kiveszem abba hagyja.En inkabb hisztire vagy unalomra gondolok de eek mellett szerintem almos de nem tud/akar aludni.De ha meg van otletetek/tanacs hogy mi tevo legyek vagy hogy mi lehet a gond szivesen vennem!Koszi

2009. szept. 19. 13:20
 5/7 anonim ***** válasza:
Az első vagyok a babakocsiban alszik ha kiviszed?
2009. szept. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem mindig.Es ha elis szundikal amint az ajtonkhoz erunk folkel.Mintha valami rossz hatassal lenne ra a haz.:-)
2009. szept. 19. 18:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát akkor altasd kint, ez lehet furcsán fog hangzani és flúgosnak fogsz nézni, de van kereszt a házban ami meg van szentelve ha van bevihetnéd a szobájába ahol alszik.
2009. szept. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!