Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem hallottam estig a szmogról...

Nem hallottam estig a szmogról, és délután egy nagyot sétáltunk a babámmal. Lehet baj?

Figyelt kérdés
Olyan rémisztően adják elő, hogy milyen veszélyes, és ártalmas, és, hogy ne is menjünk az utcára. Tényleg ilyen nagy a gond, vagy ez is el van túlozva?
2009. jan. 11. 20:21
 1/2 anonim ***** válasza:
83%
Semmi baj nem lesz ne aggódj.Eddig is ugyanilyen szmog volt pesten,csak most megmérték:-D viccet félretéve,eddig sem volt rózsásabb a levegő minősége (sajnos).
2009. jan. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki pesten lakik...

Egyébként a híradóban mondták,hogy a megengedett szennyezettség 3-4-szeresét mérték sok helyen,és ez komoly problémákat is okozhat.Én nem mentem ma ki a kicsimmel. Holnap muszáj lesz,de megpróbálom úgy csinálni,hogy minél kevesebbet legyünk kint és valószínűleg egy textilpelussal betakarom a orrát,az csak kiszűr valamennyit a porból.

2009. jan. 11. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!