Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek az kevés ha 1...

Szerintetek az kevés ha 1 éves babámmal csak délelött vagyunk levegön fél- v.1 órát és délután már nem?

Figyelt kérdés
2009. dec. 16. 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, de én is így csinálom azzal a különbséggel, hogy mi koradélután megyünk sétálni de csak egyszer.
2009. dec. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi is kora délután megyünk ki kb: másfél órára. Szerintem ebben az évszakban bőven elég. Nem tudom 2× kivinni, mert ott a háztartás, főzés stb, segítségem meg nincs, a férjem este tud hazajöni. A házimunka meg sajnos nem vár meg. Arra azért ügyelek, hogy ha az időjárás engedi, minden nap meglegyen a levegőzés.
2009. dec. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kevés,de szellőztess otthon sűrűbben,pl. a bölcsiben is egyszer van rossz időben levegőzés,de óránként tíz percre kinyitják az ablakokat.
2009. dec. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Igaz nekem még csak 9 hónapos, de délben alszik és utána megyünk ki a levegőre, 1 nap 1x. Akkor sem sokat, fél órát szoktunk, van hogy háromnegyed órát, de se kevesebbet se többet. Anyukám mindig mondja hogy nem szabad picivel sokáig kint maradni.
2009. dec. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
én is csak egyszer viszem ki egy órára, délben, -5 fok alatt pedig csak 10-20 percre megyünk ki a kertbe. Sztem bőven elég ennyi levegőzés télen.
2009. dec. 16. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tavasszal, nyáron, ha jó idő van, akkor kevés! DE! Ilyenkor, amikor nagyon hideg van (függetlenül attól, hogy száraz hideg), bőven elég a 20-30 perc. Ennyi viszont KELL neki, több nem szükséges, csak könnyebben megfázik, ha órákat vagy kint vele.
2009. dec. 16. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a félóra kevés (az egy óra már jobb), de ez az én véleményem. Azért nem mínusz 20 fok van. Ilyenkor még altatni is lehet kint.Mi 2*1 órát vagyunk kint általában, van mikor többet.Ha meg tudod oldani, akkor menjetek ki többször kevesebbet, ha félted.
2009. dec. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!