Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős (volt) a babátok...

Mennyi idős (volt) a babátok mikor visszamentetek dolgozni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 19. 12:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Az első gyermekem 1,5 éves volt,a pici 2 éves korában tervezem.

Bölcsi hely hamarabb biztos nem lesz!

2009. szept. 19. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 éves, mivel a gyes jóval kevesebb mint a gyed. Ha tehetném, maradnék vele 3 éves korig, de sajnos most a második lányomnál is ha betölti a 2-t, munkába kell álljak. Ha van rá anyagilag mód, hogy inkább otthon maradj vele 3 éves koráig, akkor tedd azt, mert 3 éves kor alatt az immunrendszer még nincs megerősödve, mi is egyik betegségből a másikba estünk. Ezen kívül egy 2 éves szocializációjához még bőven elég a családi környezet.
2009. szept. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 16 hónapos volt, amikor visszamentem dolgozni. Sajnos anyagi okok miatt. Ha tehettem volna, akkor maradnék vele 3 éves koráig.

De vígasztal a tudat, hogy nagyon szeret bölcsibe járni, és őt is nagyon szeretik ott.

2009. szept. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

másfél éves fiam most szokja a bolcsit, oktoberben megyek vissza dolgozni.

mikor ezt eldontottuk 1 éve, még nem gondoltam, hgoy ilyen nehéz lesz...de kisteso még nem fér bele, a pénz meg sajnos kell, ugyhogy megyunk. egyelore tetszik neki a bolcsi, ez vigasztal:)

2009. szept. 19. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!