Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehetséges, hogy amiatt...

Lehetséges, hogy amiatt alszik nyugtalanabbul, mert itthon van apa?

Figyelt kérdés
10,5hónapos a fiam,és még mostanában is van többször,hogy éjjel nyugtalanabbul alszik,és a vége az,hogy áthozom magam/unk közé.Ugyanis apa van hogy csak péntektől van itthon,mert külföldön dolgozik.Azt vettem észre,hogyha hétköznap itthon alszik,sokkal többször ébred egy éjjel a fiam.Lehet benne ráció?
2009. szept. 19. 10:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyi, hogy ha apa NAGYON hangosan horkol éjjel a picid nem tud tőle rendesen aludni. Egyébként, ha imádják egymást és napközben nem idegenkedik a kicsi az apjától, akkor kizárt, hogy ő legyen a "baj".
2009. szept. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tyukanyolight ***** válasza:

Szerintem lehet.

Tuti, hogy olyankor felborul a rendszer, a mindennapi rutin, és ez könnyen "csapódhat le" éjszaka. Többet játszhatnak, többet dajkálhatja, ott lehet a fürdésnél, játszhatnak együtt. Ez mind-mind lelkesítő, szokatlan, érdekes élmény. (A horkolás is jó tipp :-))

Az én férjem is külföldön dolgozik, kíváncsi leszek velünk mi lesz majd, ha ennyi idősek leszünk!

2009. szept. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

a horkolás kizárva,mert baba külön szobában alszik...csak ha már nagyon nyűgi,akkor hozzuk át.

én inkább arra gondolok,hogy a napközbeni élmények miatt alszik ilyenkor másképp.mert ha én vagyok csak vele,akkor ezt a "cirkuszt" max hajnali 3körül kezdi,de ha apa is van,akkor van,hogy már 11körül belekezd.

2009. szept. 19. 15:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!