Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet ez, hogy most...

Mitől lehet ez, hogy most nyugtalanabbul alszik?

Figyelt kérdés

Két hét múlva egy éves lesz a kislányom. Okos szépen fejlődő és főleg jó alvó baba. Két hónaposan aludta át először az éjszakát, nyáron kelt néha inni vagy a cumija hiányzott neki, de most az utóbbi egy hónapban szépen aludt ébredés nélkül egész éjjel. Egy szavam sem lehet rá és nincs is. Én csak érdeklődni szeretnék, hogy ez most mitől lehet, kinek milyen tapasztalata van? Még nincs egy foga sem. ez már a fogzás lehet esetleg egyébb más?

Pár napja éjjel felébredt és több órán át nem aludt vissza.aztán egy másik éjjel negyedóránként felsírt, többször ébredt. Nappal is nyügösebb.


2011. okt. 14. 08:11
 1/2 anonim ***** válasza:

az utóbbi napok nekünk is kritikusak. 14 hónaposom van. szerintem front+telihold+hideg...megérzik.


a lányom 3/4 1-tól 2,30-ig aludt pár percet majd felsírt, majd megint aludt majd megint sírt. tiszta hulla vagyok. :(

talán a fog vagy mozgásfejlődés zavar be. sajnos én későn aLvó vagyok, most is mire elaludtam volna, ő felsírt.

de azt tapasztaltam idővel elmúlnak ezek a napok, hullámszerűen szoktak jelentkezni.

2011. okt. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod!
2011. okt. 17. 07:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!