Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenki vezet "naplót" a...

Mindenki vezet "naplót" a babájáról?

Figyelt kérdés

Meddig írtátok, hány hónapos koráig? Mindent feljegyeztek, mikor mit csinált, először, mennyit evett, vagy akkor épp milyen újdonságot produkált?

Rossz anya vagyok, ha nem írogatom ezeket?


2009. szept. 18. 22:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Én sem írogatom. Azokat írtam be ,hogy mikor fordult meg,mikor kezdett mászni,ülni,stb. És a fogacskákat. Nem hiszem,hogy ettől rossz anya volnék. Te sem vagy az.nyugi! ;)
2009. szept. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én igen korán abbahagytam,mert rengete időmet elvette,és nem is volt értelme.Csak azt jegyeztem fel,hogy mikor kezdett hangosan nevetni,mikor ült fel,mikor jött ki az első foga,ilyesmit.Attól nem vagy rossz anya,ha nem írsz fel minden lényegtelen dolgot.Egy-két év múlva úgysem fogja elolvasni senki.
2009. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Terhesnaplót írtam, most már csak kitöltöm a Babanaplót, az igazán csak pár perc.Szép emlék neki, neked.
2009. szept. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
igen szerintem van értelme mert késöbb sok mindenre nem emlékszek vissza.HA majd szeretném tudni hogy is volt anno.
2009. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Gondoltam rá,hogy csinálok saját kezűleg,de inkább majd veszek egy szépet is azt kitöltöm,amikor a pici elalszik:)Gyors egyszerű és tényleg nem lesz sok idő:D


Te viszont butus vagy,hogy azt gondolod ettől rossz anya vagy.Ugyanmár:)Szupi vagy:)

2009. szept. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Miert lennel rosz anya??? Ez butasag. Nem ez a mutatoja az anyasagnak :)

En az interneten talaltam egy oldalt, a manoblogott, ott kezdtem el irni a terhessegem alatt, es meg most is irom amikor van idom, vagy amikor valami fontos tortenik velunk. Nekem jol esik megosztani masokkal a gondjaimat, es erot meritek masok naplojabol. Nezegetem masok babajanak a kepeit, kinek hogyan fejlodik a picikeje. Szerintem nagyon szuper.

2009. szept. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem ez az anyaság mércéje.de késöbb nagyon jó lesz ezekre visszaemlékezni.nem is neked,hanem a gyereked amikor megkapja 18 évesen.de én írom,mert már igy is sok mindenre nem emlékszem,és az idő szépít is meg ferdít is.Ha írod,ha nem,ettől még nem változik semmi.
2009. szept. 19. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Természetesen én is elkezdtem vezeti egy füzetet amikor megszületett a kisfiam. Írtam mindent, hogy mit mennyit hogy evett, menyit kakilt, milyen napja volt, stb. De idővel elmaradt mert mindig elfelejtettem a sok elfoglaltság miatt.
2009. szept. 19. 09:22
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Valóban nem ez a "jó anyaságmérő"!Én vezettem a terhességem alatt is,és a szülés óta is minden nap írok pár sort.Már 5,5 hónapos a fiam,néha visszaolvasom,miket is csinált amikor kisebb volt.Őt lehet,hogy nem fogja érdekelni nagyobb korában,de minket a férjemmel biztosan.:-)))

2009. szept. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!