Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyugtalanság, idegesség,...

Nyugtalanság, idegesség, betegség? Mi lehet? Ha valaki túljutott már hasonlón, kérem írja meg.

Figyelt kérdés

2 hónapos fiam egyre nyugtalanabb. Rángatja a lábát, kapkod a kezeivel, mintha egy idegbeteg kis öreget látnék. Nagyon szeretjük őt. Hasfájós volt, mindig dajkálgattuk. Mellettünk alszik az ágyban, minden szeretetet megkap. Mi lehet a baj? A doki azt mondta, hogy dajkáljuk nyugodtan 3 hónapos koráig nem lehet őt "elrontani".

Elvittem egy másik doktornénihez is. Ő azt mondta, hogy majd kinövi. Lehet alkati dolog is, ha esetleg az apuka is ilyen túlmozgásos volt. TÚLMOZGÁSOS ezt a szót használta. Ezt sem igazán értem. Ez baj, ki lehet nőni?

Addig mászkáltam orvostól orvosig, amíg az egyik elküldött koponya ultrahangra. Azt mondta, hogy szerinte nincsen baj, valóban túlmozgásos a baba, de az én megnyugtatásomra menjek el vele UH-ra. Nagyon félek. Hétfőre kaptunk időpontot.


2009. szept. 18. 21:43
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, így ismeretlenül is nagyon kedves tőled. Nekünk a homeos dolgok nem jöttek be. Még rosszabbul lett tőle. Az úszástól pedig félek. Nálunk a városban van egy magán babauszoda, de nem sok jót hallottam róla. Az egyik ismerősünk vitte a kislányát (3 hónapos kortól lehet), de ők sem járnak már. Szerintem nagyon hideg volna az én babámnak a víz. Fürdés után itthon is vacog, pedig elég meleg a hőmérséklet és a víz is. Ráadásul félek a fertőzésektől is. Ma kaptuk meg a második oltásunkat. Most múltunk 2 hónaposak. Most is itt ülök és rettegek, hogy belázasodik. Alig tudtam elaltatni szegénykémet. Én ilyen betojós anyuka vagyok. Jó nektek, hogy már túljutottatok ezen.
2009. szept. 22. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!