Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, ha már nehéz...

Mit tegyek, ha már nehéz tartani a babám kézben, de más pozició nem jön be neki?

Figyelt kérdés
3 hónapos kisfiam elég "levegős", és a függőleges pozi a legjobb ilyenkor. Büfiztetni is elég nehéz, ha hasra teszem, annyira erős és kitolja magát, hogy még a tej is visszajön, néha sikerül így büfiznie, néha nem. Háton fekve nyilván nem maradhat, viszont én már egyre kevésbé bírom erővel.(több mint 6 kiló). A hordozóban elvan egy ideig (ott tud pukizni), de abba ebben a nagy melegben beleizzad:( Amúgy is, ha küzd a hasa miatt, nagyon hamar leizzad. Mit tanácsoltok, járt valaki így a babájával?
2008. jún. 11. 11:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát neéz. az enyém 19hónapos és csak most szokottle arról, hogy a karomban aludjon el. (pont kétszer annyi mint a tiéd!)

Vagyis ha nem akarsz így járni, szoktasd rá mihamarabb hogy az ágyban önállóan is tud mocorogni,m játszani, és pukizni is! Fektesd nyugodtan hasra (büfi után ha lehetséges), hagy tornázzon! Emelgesse csak magát, lassan forogni is fog, utána ugysem te döntöd majd el merre van az előre! Ha nagyon nyügi ülj mellé, simogasd, nálunk ez vált be.

Annyi jön csak vssza belőle amiért "nem kár" azt csak a mohóság okozta. Esetleg próbáld meg lassabb evésre bírni, ne habzsoljon annyira. Nekem az jött be hogy sűrűn tettem cicire, így nem volt olyan éhes, mintha csak 3-4 óránként evett volna

2008. jún. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ha már nem bírom akkor a hasamra fektetem nekem így bevált. Igaz nekem csak 5 hetes és 4 kilós, de így is fárasztó 1,5 óránként 15 percig büfiztetni.

2008. jún. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kenguruba raktam, és úgy járkáltam vele. Egy idő után viszont a hátam fájt tőle.
2008. jún. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!