Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy a fiam ne...

Mit csináljak, hogy a fiam ne dugja ki mindkét kezét az autósülésből?

Figyelt kérdés
Akár mennyire szorosra van húzva,úgy is kibújik belőle.25 hónapos.
2009. szept. 18. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

A lányom 19,5 hónapos,kb 2 hónapja ö is kibújik belöle.A barátnöm fia is....

Akkor is fogja öt az öv a hasánál.Nem tudsz vele mit csinálni.

2009. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Enyém is kibújik :( Én arra gondoltam, hogy keresztben is átkötöm valamivel a két pántot, h oldalra ne nagyon tudja elmozdítani, de még nem valósítottam meg. Olyan módon gondoltam, hogy ne legyen teljesen összehúzva, csak vállszélességnél szélesebbre ne tudja széthúzni. Hátha van itt valaki ügyes, aki a megoldásban is tud segíteni. Kendő nem nagyon jó, mert azt lecsúsztatja és olyan, mintha nem is lenne. Valahogy úgy kellene, hogy ne is csúszhasson le... majd küldök képet, ha sikerül kitalálni valami működőt is, mert engem pl. nagyon zavar.
2009. szept. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi,várom még a válaszokat.Mi is gondolkodtunk rajta de nem tudtunk mi sem okosabbat kitalálni.
2009. szept. 18. 13:12
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nagyon örülök a kérdésednek,már én is meg akartam kérdezni.A kislányom 16 hónapos és szintén kibújik belőle.Én hirtelen megoldásként azt csináltam,hogy a hajgumimmal összefogtam a melle előtt az övet.Jól meghúztam,így nem bírta szétszedni.De valami jobbat kéne kitalálni,mivel amikor ki akartam venni,akkor alig bírtam szétszedni a hajgumit.:)))
2009. szept. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!