Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire veszélyes, hogy a 9...

Mennyire veszélyes, hogy a 9 hónapos kislányom kúszás-mászás közben és felkapaszkodás közben elesik?

Figyelt kérdés
És koppan a buksija a járólapon. Próbálok résen lenni, de sokkal gyorsabb nálam és néha már csak a sírásra érek oda és látok, hogy megint elesett. Ti, hogy oldjátok meg ezt ez időszakot?
2009. szept. 18. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is feltettem kicsit máshogy ezt a kérdést, pár napja :-)

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


Én és a férjem (ha itthon van, néha) egyfolytában a nyomában vagyunk. Ha kimegyek wc-re akkor megy a kiságyba. Ha főzök, akkor becsatolom a pihenőszékébe. Mindenhol ordít 5 perc után, de inkább egy kicsit sírjon, minthogy megint koppanjon a feje. Nagyon féltem, hogy valami baja lesz...Azt mondják hogy megtanulja pár esés után, de ő már 3-4X esett nagyot, és eddig nem tanulta meg. Többször már nem szeretném, hogy így hanyatt essen.

2009. szept. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ. Nagyon félelmetes,ahogy a kemény kövön koppan a buksija és utána sír. Már mindenhova plédeket tettem,de azon nem olyan jó játszani,mint a kövön:)

2009. szept. 18. 09:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Hát igen, a pléd még azért sem jó, mert elcsúszik alatta, és úgy nem jó mászni. Sajnos ez egy ilyen időszak, nagyon oda kell rájuk figyelni. Később annyival könnyebb lesz már, hogy tudja hogy popóra kell esni és kiteszi közben a kezét.Honnan írsz? (Első vagyok)
2009. szept. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Szia!

A helységre gondoltál? Budapest, XV. kerület. És te?

2009. szept. 18. 12:50

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!