Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egyedülálló Anyukák! Ti hogy...

Egyedülálló Anyukák! Ti hogy éltétek ezt túl?

Figyelt kérdés

Férjem most közölte, hogy mást szeret és itthagy a 4 hónapos kislányunkkal.

Aki került hasonló szörnyű helyzetbe, öntene belém egy kis lelket?

Hogy csináltátok?

Milyen a gyerkőc élete azóta?

Be lehet adni 4 hónapost a bölcsibe, hogy vissza tudjak menni dolgozni?

Minden érdekel!


2013. márc. 24. 23:37
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Ja értelek.

Persze, ez tök jó!


Anyósom nekem is mondta, hogy ne adjuk majd be bölcsibe 2 évesen a babácskát, ha szeretnék majd visszamenni dolgozni, majd ő vigyáz rá, de asszem ez mostmár nem így lesz...


Asszem elteszem magam holnapra, picilányomnak kialudt anyura van szüksége (és boldogra is, de asszem az nem jön majd össze).

Reménykedek, hogy ez egy rossz álom, de sajna sejtem, hogy nem.

2013. márc. 25. 00:19
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Kitartás! Tudom, h most szörnyű rossz érzés Neked. Jóéjt!
2013. márc. 25. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
53%
Szia.Sajnálom ami veled történt. Én is félek,hogy egyszer velem is ez történik,nem tudom,hova mennék és mit csinálnék.Egyedül azért nehéz lesz Ezt végig csinálni.A párod egy nagy szemét láda.Enyhén fogalmazva.Szégyelje magát Nagyon,hogy Ott hagyja a 4 hónapos gyereket meg téged aki így is meg vagy terhelve,mert a gyerkőc nem igazán hagy pihenni.Ő meg a helyett,hogy segítene,elhagy egy ribancért.Kitartást és sok erőt kívánok.
2013. márc. 25. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Pici gyerek mellett, terhes voltam amikor kitalálta, hogy még bulizna meg csajozna... persze válni nem akart (az én lakásomban laktunk, én tartottam el a családot is, ő szinte csak aprópénzt keresett, azt is magára költötte), csak szórakozni akart eljárni, én meg vágjam hozzá a jóképet.

Egy ideig nyűglődtünk, aztán kirúgtam.

Válás után is van élet, sőt nem is rossz.....

Azóta van más, sokkal nyugodtabbak a mindennapok. Persze az elején az pokol volt, de kitartás, az idő tényleg begyógyítja a sebeket.

2013. márc. 25. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

6 hónapos kortól veszik be a kisgyereket, de csak ha komoly indok van ra. A munkát keresek nem lesz elég, munkaszerződés kell - hacsak nem nagyon sok a férőhely.

Engem 12 hetesen hagyott ott apuka es jópár évig egyedül neveltem a lányom. Az a lényeg, hogy ne hagyd el magad, minden napban keresd a jót. Törődj magaddal is, tanulj valamit, ez lehet nyelv, komolyabb tanulmány, de akar valami kézművesség is. En pl megtanultam angolul, egyedül, illetve horgolni. Ha nagyobb kész a kicsid, járj vele társaságba: babamama klub, könyvtár, játszóház. Ai meg nagyon fontos, hogy mielőbb add be a gyermekelhelyezesi kérelmet - nálad ezt valoper fel együtt kell- es kérd hogy nálad helyezzék el a gyereket, valamint igényelt tartasdijat is. Amíg hivatalosan nem vagy egyedülálló, addig az apa mindenhol számít, pl emiatt nem veszik fel majd a bölcsibe, nem kaphatsz támogatást.

2013. márc. 25. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
53%
Nagyon sajnállak titeket.Elszomorító,hogy néhány férfinak többet ér egy kufirc,mint a családja:S:S Szánalmasok!!
2013. márc. 25. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
54%

4 hónapost nem tudsz beadni, legkorábban 5 hós kortól lehet. viszont annyira pici még, és ha nem elég erős az immunrendszere, akkor sokat lesz beteg.

akkor is kell egy ember betegség esetén.

még magánba se nagyon veszik fel.

de ha oda rakod, akkor meg ingyen dolgozol. :(

ha bébiszityót fogadsz, az is felejtős, bár nem akarok a zsebedben turkálni.


nagyon sajnálom. kitartást!

2013. márc. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok és sajnálom, hogy mással is előfordult!

Volt párom ma összecsomagolt és el is ment. Végleg.

Biztos lesz jobb is, majd egyszer. Most még nagyon nehéz.

2013. márc. 25. 15:14
 19/19 anonim ***** válasza:
Koncentrálj a mindennapi feladatokra, bár ilyen pici mellett nehéz, próbálj meg valami saját kis világot teremteni magadnak, ahol feltöltődhetsz. Legyen az bármi, pl. torna, kézimunkázás, kézműveskedés, bármi. Én táncolni jártam el, de nekem könnyű volt, mert anyukám segített a gyerekfelügyeletben. Ha van pár szabad perced, akkor összezuhanás és sírás helyett foglalkozz magaddal, pl. lábfürdő, szőrtelenítés, arcpakolás. Nekem ezek segítettek, meg hogy a táncruhámat varrni kellett, arra kellett koncentrálni és nem maradt időm hogy sajnáltassam magam.
2013. márc. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!