Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 28. -án lesz 5 hónapos...

Kisfiam 28. -án lesz 5 hónapos. Lehetséges, h a lassan kibújó fogai miatt nem alszunk már a 4 este?

Figyelt kérdés
Eddig nagyon jó alvó volt, este 10-től reggel 4-6ig aludt. Most éjfélkor kel elsőnek és onnantól 2 óránként, sírva. De igazán nincs is ébren, csukott szemmel sír. Éhesnek nem éhes, mert 2 perces szopi után alszik is. Ha rosszabb az este, akkor amint elengedem a fenekét felébred.
2009. szept. 17. 21:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Húú, mi is pont itt tartunk. Kisfiam 5 hónapos és 3 hete minden megváltozott. Éjfélig 1x-2x felriad, majd utána 2-3 óránként. Én is csak találgatok, hogy mi lehet. Viburcol kúpot adok neki és pár napja talán jobb. Más ötletem nekem sincs:( majd túl leszünk rajta...:)
2009. szept. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi túl vagyunk a fogzás kezdetén és ezek voltak a "tünetek". Fel fel sírt éjszaka és szopi 2 perc után már aludt is. Ha sűrűbb a nyála akkor tuti fogacska(ák).
2009. szept. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszotokat.

hát eddig csak folydogált a nyála, most meg már ki is csurog a szájából.folyamatosan rág, nem csak cuppogtat, még játék közben is bent van az egyik keze...

de az ínyén semmi furcsát nem látok...

2009. szept. 17. 21:51
 4/6 anonim ***** válasza:

Ismerős a szitu, mi 29-én leszünk 5 hónaposak:).

Lehetséges, de most a front is okozhatja nem?

2009. szept. 17. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
állítólag tegnap erső front volt. Nekünk nagyon nehéz éjszakánk volt, f12kor még torka szakadtából ordított. (pedig 10kor aludni szokott) kapott d.u. meg este is 2,5ml nurofent, Viburcolt, meg bekentem az ínyét dentinoxal, de borzalom volt...
2009. szept. 18. 09:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán lehetséges. És sajnos a hangsúly a lassan-on van a kibújó fogacskákat illetően. Kisebbik lányomnak 4 hónapos korában kezdődtek a fogzási tünetek (ekkor még csak nyálzás, duzzadt íny), ekkorra már átaludta az éjszakák, aztán jött az, hogy éjjel 3 -kor felkelt és 1-2 korty teát ivott (gondolom jót tett az ínyének). Aztán ismét átaludta az éjszakákat és csak kb. heti 1-szer ébredt éjjel, akkor viszont arénázott, se tea, se semmi nem kellett neki, míg rájöttünk, hogy kenjük be az ínyét Dentinox-szal. Egyből csönd is lett. Kislányomnak 2 nappal a 9 hónapos "szülinapja" előtt jött ki az első foga, szóval sajnos nem megy egyik napról a másikra.
2009. szept. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!