Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tesómnak tegnap született meg...

Tesómnak tegnap született meg a kisfia. Milyen hasznos dolgot vegyek neki ajándékba? Ruhája annyi van, hogy nem is tudja majd mindet ráadni.

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 19:50
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Én a pelusra szavazok, a babát most még nem fogja érdekelni semmi. Később vehetsz neki egy menő hintát, vagy pihenőszéket. Ami még kedves ajándék a pelus mellett, egy kis szundikendő lehet, ezt már elég korán meg tudja fogni.
2009. szept. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

20:01-es rokon nekem is jól jönne....

Én aminek nagyon örültem,az egy csacsis textilpelus volt, ill.szundikendő.De a pelus és a popsitörlő is jó ajándék, mert pl.az én kisfiamnál eleinte minden pelusból kifolyt a pisi.Kaptunk minden féle pelust ajándékba amiket így sorra tudtam próbálni végül az egyszerű DM-es vált be.

Ami még jól jöhet:matracvédő lepedő,pelenkázó alátét.

2009. szept. 17. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Játszószőnyeg, zenélő mozgó izé a babaágy fölé, (nálunk egy sék háttámlájára van szerelve, így bárhol lehet használni)alvós rongy, olyan szék, amibe már 1 hónaposan is bee lehet tenni. a miénk rezeg, ha megnyomok egy gombot, ezzel további 5 percre lekötöm a figyelmét. Asszem ez lehet a piheőszék talán.

Olyasmiket, amikkel ha a legelején ne is, de idővel le lehet kötni a baba figyelmét, amikke el tud játszani.

Nekem nagyon jó, hogy amiket kaptunk, azok mind maradandók, még akkor is, ha gyorsan kinövi őket a baba, mert igaság szerint a lgtöbb ilyen korai játékát, matracát, székét, stbcsk néhány hónapig tudjuk hsználni. De mégi maradandó. Használatnál sokszor eszembe jut az, akitől kaptuk.

2009. szept. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

babakocsira teheto jatek.

mi ilyen kiskonyvet kaptunk (muanyag), ra volt irva, hogy 1 eves kortól, de a bebinek kb 1-1.5 hós kora ota a kedvence.


en azt mondom, vaalami par hós babanak való jatek, mert az anyuka nehezen tud elmenni venni, amikor mar aktualis lesz, es sajnos eleg dragak ahhoz, hogy ajandek legyen.

2009. szept. 18. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia! Én baba könyvre szavazok. Harmonika szerűen kihajtható textilből van, az egyik oldala fekete-fehér a másik pedig színes. A tesódnak pedig vegyél egy emlékkönyvet ezt később nagyon fogja értékelni.
2009. szept. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2009. szept. 18. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!