Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tesómnak tegnap született meg...

Tesómnak tegnap született meg a kisfia. Milyen hasznos dolgot vegyek neki ajándékba? Ruhája annyi van, hogy nem is tudja majd mindet ráadni.

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 19:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Egy kis plédet. Akinek azt adtunk, ötévesen is imádja. Enyémek is kaptak, még húszévesen is megőrzi.
2009. szept. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyenkor a legjobb megkérdezni a kismamát, hogy mire van szükségük.

Vagy ajándékutalványt venni, amit le tudnak bababoltokban is vásárolni. Úgyis a szülők tudják a legjobban, hogy mi kell még vagy majd a babónak. Jobb, mint megvenni a századik cuki body-t, amit jó, ha egyszer sikerül ráadni...

:)

2009. szept. 17. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Aminek én borzasztóan örültem, az egy felhúzhatós, zenélős bárány. Imádott vele a kisfiam aludni, mindenhova tudtuk magunkkal vinni. De nagyon jól jött pl egy csomag pelus, illetve pihe-puha fürdőlepedő is.
2009. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Pelenkát, popsitörlőt.

Az mindig kell, csak figyelj a méretre!

2009. szept. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
77%

Tesómnak is 4 napos a kislány és neki is a ruha annyi hogy......

Én vettem neki pelust, sudocreamet, popsitörlőt.olyasmi ami nem olcsó és mindig kell!Vettem neki azért télire két overált, sapit.Nincs elég!:-) De ami a legnagyobb ajándék neki hogy mire hazajöttek kitakarítootam a házat a gyerekszobát előkészítettem, kifertőtlenítettem.Hazajöttek megfőztem, kimostam, segítettem vasalni,másik gyerekét lefoglaltam.Ilyenkor minden nagy segítség.

2009. szept. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
szoptatós párna? vagy popsitörlő, pelus, vagy ilyesmi.
2009. szept. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
Hét hetes a fiam, és tényleg a pelenka és a popsitörlő a legjobb ajándék. A többit még úgysem értékeli a gyerek. A szülőknek ez meg segítség. Tényleg. nem kerül a szekrény aljára.
2009. szept. 17. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én hordozókendőt kaptam tesómtól és nagyon örültem neki.Most nagyon nagy hasznát veszem.Kaptam még pihenőszéket,de azt még nem használtuk,mert nagyon picik vagyunk még.

2009. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
20:01-es, kár, hogy nem az én rokonom vagy...:D
2009. szept. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kapucnis fürdőlepedő (nagy méret) meleg takaró, gumis lepedő az ágyszivacsra, textilpelenka (büfihez mindig jól jön), sensitív popsitörlő kendő, eldobható pelenka (ezekből sose elég), fürdetéshez puha fürdetőkesztyű, szoptatós párna (sokmindenre jó), babakocsihoz ha nincs (esővédő, esernyő, lábzsák...). Egyébként tényleg a legjobb, ha megkérdezed, nem ciki és legalább olyat kapnak, aminek tényleg hasznát veszik, de az előttem szólóknál pl. ajándékutalvány nagyon jó ötlet.
2009. szept. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!