Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 hónapos babám állandóan...

6 hónapos babám állandóan ordít, ha nincs kézben mit csináljak?

Figyelt kérdés
Próbáltam már,hogy hagytam had ordítson legalább fél órát de még jobban behergelte magát.Ez már azt jelenti,hogy elkapattam?
2009. szept. 17. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Valóban elkapattad.Mást nem tehetsz,mint hagyod sírni.De próbáld meg valamivel lekötni a figyelmét,úgy,hogy közben az ágyában van,nem a kezedben.Most már nehéz lesz leszoktatni a kézbenlétről.
2009. szept. 17. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!Ő az első babácskánk,Minden rezdülésére ugrottunk,hát most megvan a böjtje.Csak annyira sajnálom amikor sír,meg kell próbáljak egy kicsit következetesebbnek lenni.
2009. szept. 17. 20:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Húúú ez nehézkes dolog.Sajnos tényleg megszakad az ember szíve amikor sírnak a babák,de nem szabad felkapkodni,mert tényleg ez a vége.Mostmár csak azt tudod tenni,hogy hagyod kicsit sírni.De jól írták elöttem,hogy foglald le,tegyél be játékokat,vagy tedd ki a földre és csak ülj mellé.Akkor érzi,hogy ott vagy,de mégsem kézben van.Sok sikert!

2009. szept. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem próbáld úgy hogy leteszed, és valami csörgővel eltereled a figyelmét a sírásról. Játszál vele pár percig, hátha megnyugszik, és egy kicsit eljátszik egyedül is, persze ha lát téged.
2009. szept. 18. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A mai nap egész jól ment!Köszönöm a segítségeteket!üdv.a.
2009. szept. 18. 17:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!