Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha nem szokott hason...

Baj ha nem szokott hason lenni 6 hónapos babám?

Figyelt kérdés
Ma jött hozzánk a védőnő és lecseszett hogy nem szokott hason lenni mert így semmit nem fog tudni csinálni.Kúszni mászni hasonlók...De annyira nem szereti,hogy sírva fakad 2 perc után és én nem bírom kínozni.Nagy gond?
2009. szept. 17. 16:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Tud màr forogni?Legalàbb hàtrol hasra?Akkor nincs gond.Ha nem tud,akkor bizony tedd hasra.

Nekem a doki az elejétöl kezdve azt mondta hogy napi 3 alkalommal 10 percre tegyem hasra hogy erösödjenek az izmai.

2009. szept. 17. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát baj!Legyen hason minél többet,ha ébren van!Csak így fog erősödni,és valóban csak így fogja megtanulni,hogy mit hogyan kell csinálni.De azért nagy gond nincs,csak fogadd meg a védőnő tanácsát.

2009. szept. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem is utált hason lenni, de azt mondta a védőnő, hogy próbáljam mégis hasra tenni, ha csak 1 percig marad úgy, akkor 1 percre, de próbálgassuk

minden héten egyre többet maradt meg hason, most meg már magától hasra fordul egyből, ha leteszem és kúszik-mászik, pucsít - 5 hónapos

2009. szept. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mennyire mások a babaák!Az én lányom meg csak hason van el, hanyad meg ordít.Nekem is azt javasolta a védőnő h sokat legyen hason mert úgy erősödik.


Sok sikert!

2009. szept. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!