Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet idegileg bírni,...

Hogy lehet idegileg bírni, hogy babád mindig sírva alszik és sírva kel?

Figyelt kérdés

Lányom 15 hós, de már hónapok óta ez megy. Sír reggel, mikor felébred. Sír délben , mikor elalszik, sír délután, mikor felébred és sír az esti fektetésnél. Elalvás után 1-1,5-2 órával mindig felsír, 10 perc üvöltés és visszaalszik. Hajnali 5-6 között is mindig felsír, szintén 10 perc üvöltés és alszik tovább..

Ráfoghatnám bármire, foga, hasa, tök mindegy, de minden nap ez megy. Nem használ semmi... se ha felveszem, se ha szeretgetem, se ha otthagyom, se ha felhúzom a zenélőkéjét... felöltöztetem-azt is végigüvölti, és mikor útjára engedem, hogy menj...akkor lassan megnyugszik.

Tök kivagyok már, felőről idegileg ez a napi 5-6 ok nélküli üvöltés, amivel semmit nem tudok kezdeni...

Ötlet, hogy kibírjam?


2009. szept. 17. 13:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Huh, szegénykék. Erre nem nagyon van tanács, biztosan a foga teszi ilyen nyűgössé és ezen csak az idő fog segíteni. A chamommillás golyócskákat kipróbálhatnád, mert az erre a nyűgös állpotra jó a fogzás idején. Kitartást!
2009. szept. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Akkor fél éves korától 3 éves koráig ezt kell elviselni?

Próbáltam én már mindent, camomillat, nurophent, sólámpát, levendula párologtatót...mindent , ami a szakirodalomban fellelhető...

A foga miatt nem lehet ez minden nap ugyanúgy...

2009. szept. 17. 13:48
 3/4 anonim ***** válasza:
72%
Lehet, hogy azért is sír, mert érzi rajtad a feszültséget, ez ördögi kör. Próbálj megnyugodni, igyál nyugtató teát. Mozduljatok ki otthonról, sétálgassatok. Nekem volt, mikor hasfájós volt, hogy estétől reggel 7-ig megállás nélkül sírt, ez volt a legdurvább, akkor már én is ki voltam idegileg.
2009. szept. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az én 14,5 hósom pont ezt csinálja, és én is ezt csináltam kiskoromban. Anyukám szerint bírjam ki, el fog múlni. Én is nagyon nehezen viselem, egyébként azoknál fordul elő, akik nehezen alszanak el, sajnos ők nehezen ébrednek, és ezért sírnak sokszor. Gondolom, a Te babád is jókedvű ettől függetlenül, tehát nem beteg. Én sem vettem észre összefüggést a fogzás, vagy hasfájással kapcsolatban. Sztem felesleges gyógyszert adni neki. Még annyit, hogy én a mai napig egy napközbeni alvás után órákig agyonütöttnek érzem magam. Sztem a gyerekeink is ilyenek, sajnos.
2009. szept. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!