Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet idegileg túlélni,...

Hogy lehet idegileg túlélni, hogy nem alszik a gyerek?

Figyelt kérdés

8 hós a lányom, de velem nem alszik el. Cicifüggő...Mamánál leteszi a fejét, és alszik, de velem másfél órát ordít. És minden nap ez megy délelőtt, délután, este, és az éjjeli altatásról ne is beszéljünk... éjfélig vagy 4x felsír, aztán hajnali 2-kor, 4-kor és fél 7-kor...

Néha kirohannék a világból...

Ha meg adok neki cicit, nem eszi meg az ebédet, meg az uszit.


2009. febr. 9. 14:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
hát zen neked kell változtatni, okos, tudja h te adsz neki cicit, meg lefekszel vele, kisfiam 28 hós is velünk alszik el, de nme sír, s nem kel fel
2009. febr. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
21%

Te a papa vagy?

Adj neki cumit.

Aludj, mikor ő alszik.

Adj cumisüvegben kakaót!Túléli.

Add a mamához!

Add ki a gyereket néha pesztrához, hogy aludhass!

Válaszd el!

2009. febr. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálnuk detto, de mi még csak 6 hónapja csináljuk :o)

Azt hittem leszokik róla, de nem. 2 jhóig aludt reggel5ig aztán hirtelen megváltoztt és éjszaka 4szer eszik, közbe a foga is jön akkor meg félóránként sír és le-fel kell vele róni a köröket.

Érdekes, hogy rajtam csak éjjel létszik és r..dt fáradt is vagyok, de senki sem hiszi el, hogy 4 hónapja nem aludtam többet 2-3 óránál egyben...mostanság inkébb 1-2.Tartok én is attól, hogy be fogok sokalni, de eddig bíztam abban, hogy azért 8 hós korára megváltozik...de látom nem feltétlen. Jöhetek a dumával, hogy a szeretet és blbal, hisz ez alap, nappal aludni gondolom te sem tudsz. Biztos nem így tervezted, de sztm inkább maradj a cicinél, majd leszokik róla. Sok baba későbbre datálja a hozztáplálást, ezzel talán nincs is baj. Én szipiztatom és így éjszaka is hamar visszaalszik, ezzel nincs gond, de örülnék ha fel sem kelne, csak reggel.

És, hogy a kérdésedre is válaszoljak, sztem nem lehet kibírni....néha vezesd le a feszkót edzéssel én néha szegény kutyákkal kiabálok, de bejön...

2009. febr. 9. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
mamánál nincs cici hát akkor így kell kezdeni :este, estimese bucsuzkodás, ha sír csak a hangodat használd kitartás pár nap és átál. olvas utána nekünk bevált
2009. febr. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi 7 hója nem alszunk és egyetértek az előttem 2vel szólóval, senki nem hiszi el h ilyen kevés alvással nem nézek ki mosott kakának... ugyanakkor ingerült türelmetlen és grrr vagyok délutánra/estére. Türelem kell hozzá sztem, marha nagy türelem. Arra jöttem rá, hogy egy baba mellett igencsak meg lehet tanulni türelmesnek lenni, főleg úgy hogy rajta csak akkor segítesz sztem. Bár néha 'haragszom' rá h miért nem alszik még mindig. Nekem szerencsésebb a helyzet, mert nem cicire alszik el, s pláne nem velem. Kb. 2 hete kezdtem el, hogy esti szopi után lerakom az ágyba és simagatom, segítek neki elhelyezkedni (rájött h milyen jó is jobbra forogni és ezt csinálja egyfolytában s naná h felemelt fejjel nem lehet elaludni, olyankor nyüszög). Odaig jutottunk mostanra, hogy etetés megkezdésétől számítva 1 és 1/4 óra múlva alszik. Aztán kelünk olyan átlag 2 óránként a hajnali szopiig, addig csak segítek neki visszaaludni. Hajnalban pár korty után visszaalszik és általában reg-ig húzza vagyis tudok aludni akár 3-4!!! órát is egyben :) néha idegesít h ez van néha nevetek már csak rajta, hisz valsz még ez lesz egy darabig. Aztán vki felteszi a kérdést, mint te és JÓL kiírjuk magunkból :) Kitartást kívánok neked és gondolj arra h majd egy jó buli után úgy kell kilöknöd az ágyból sok sok év múlva :) DE eljő az is!
2009. febr. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Nehezen.

Eddig jól aludt a kisfiam (7 hós),most fogzik,aminek következtében 3-4 óránként sírva bömböl,de 7-kor már vigyorogva álldogál a kiságyban.

Bízom benne,hogy egyszer ennek is vége lesz!

De mikor?

2009. febr. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Hú.Hát bizony nehezen.A lányom jan 30.-án múlt egy éves.Még eggyetlen éjjelt sem aludt a´t.Minden éjjel 3x 4x e´bred,csak cicvel alszik vissza.

Igen -igen nehéz.meg lehet szokni.csak mostanában már idegesítenek az e´jszakai ébrede´sek.Nem tudom én sem hogy meddíg tart.remélem idövel javulni fog.

2009. febr. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
én leszoktattam és minden renbe van.Mi is azt gondoltuk hogy sokat alszik délután igy nem álmos éjjel de amikkor leszoktattam a fentlétröl hirtelen már álmos is lett? Így volt a menet: este vacsi mesélés után be az ágyba (már nem rácsos ágy volt)szeretgetés után kimentem ,az ajtót nem csuktam rá. Hát ö ki mászot utánunk én szépen vissza tettem beszéltem neki de semmi jutalom puszi higadtan viselkedtem (persze izgultam).Persze sír. Ez így ment, éjjel is csak csitigadtam.Utána ugy modosítottam hogy délutáni alvásnál bent maradtam a szobába (1szobánk volt)én is aludtam az ágyamon ö a kicsi ágyon.Este is befordult a falfelé mi meg tévéztünk. Mi vagyunk a falka vezér . Kitartást.Nagyon jó alvó lett.
2009. febr. 9. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányom 18 éves, és délután kettőkor mászik elő karikás szemekkel, nem is beszél az első kávéig. Pedig mintha most lett volna, hogy hajnal négykor felvert, ha nem volt ovi, bezzeg ha volt nem lehetett életet verni bele 8-kor sem .Ez már csak ilyen, befürödtünk. Kitartás!

Húzd le a redőnyt nappal, s aludj!

2009. febr. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%
Ha kettő lesz, úgyse alhatsz nappal se.
2009. febr. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!