Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hetesek múltunk, kislányom...

Egy hetesek múltunk, kislányomnak megugrott az étvágya látványosan többet eszik. Mennyit "kell" ilyen korban ennie? Hány ml-t naponta kb?

Figyelt kérdés

36 hétre született babó.

előre is köszi!


2008. jún. 10. 19:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Az átlag, amiből ki tudsz indulni testsúlykilogramm szorozva 150 ml-vel és ezt osztod az etetések számával. De ha szopik, akkor ez nehézkes. A mienk tápszeres, így én ebből ki tudtam indulni.
2008. jún. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Testkgmonként 120-180 ml között kell enniük. Ha anyatejes, mérleggel tudod ellenőrizni. Gondolom, ezt Te is tudod. :) Tudják a babák, hogy mennyi kell nekik! Amennyit kér, annyit adj neki!!!!

Jó babázást!

2008. jún. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia! Nekm 10 naposan evett összesen napi 600 grammot. 1 hónaposan volt, hogy 180-at is megette alkalmanként. Ne aggódj, én is annyit adtam neki amennyit kért és annyiszor ahányszor akart. Ne keltsd fel ha alszik, ez egy rossz orvosi tanács. Most 6 hónapos a lányom és telesen jó súlyban van, de már csak 150-eket eszik. Kb 3-4 hónapos kora körül ette a legtöbbet, volt, hogy 250-t is szopizott:) Ha kérdésed van, írj emailt4



Dia

2008. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!