Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babás anyukák, hogy...

8 hónapos babás anyukák, hogy vagytok? épp mit csináltok? Mit csinál a babád? Milyen napotok van?

Figyelt kérdés
Mivel közdötök épp a babátokkal?mi okoz nagy örömet nektek?
2009. szept. 17. 12:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Én eléggé fáradtan vagyok! Az én fiam 5 hónapos kora óta alig alszik éjszaka! Addig semmi gond nem volt, de ahogy elkezdtek nőni a fogai.... jó ha háromszor aludtam négy órát egyhuzamban az elmúlt három hónapban. Általában 1-2 óránként ébred! De hát ez van! Már hat foga kinőtt! :) 6 hónapos korától mászik mint a villám és a napokban kezdett el megkapaszkodni és felhúzni magát! Még nem áll biztonságosan, úgyhogy nem győzöm kapkodni a fejem, mert folyton esik-kel! Most az elalvással küzdünk, mert állandóan feláll a kiságyban, nem hajlandó elfeküdni és aludni! Amúgy imádom minden pillanatát hogy van nekünk! Olyan édesen gagyog, mondja hogy apapapa, meg baba, tete és társai! :D Egyre jobban nyiladozik az értelme, kezdenek lenni ilyen kis dolgai amihez ragaszkodik! :D IMÁDOM! :)

És Ti hogy vagytok?

2009. szept. 17. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi,jol.Az éjjel mi is többször fent voltunk,nekünk is fogunk jön.én már túlestem azon amin most te vagy.mi 7 hósan áltunk fel,azóta aludni nem akart napközben,ugy,hogy azzal sokat küzdöttünk,de ma már megint szépen elalszik,naponta 3*.kitartást nekd,el fog múlni.ő már lépeget,viszont ülni csak a npokban láttam stabilan ülni.Sokat beszélget,és kezd akaratos lenni.összeszorítja a kezét ökölbe és pirosodik a kis feje,én meg nevetek mert olyan édes,ettől szegény még dühösebb.most voltunk először betegek.mandulagyulladása volt,és a hasmenésével még mindig küzdök,már lassan másfél hete van neki.nekem már 3 napja annyira fáj a fejem,nehéz koncentlálni igy mindenre.jó babázást nektek.örülök,hogy irtál.szia.
2009. szept. 17. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Enyém a hétvégén tölti be a 8 hónapot, 3 hete kúszik, 1 hete felül, ma kezdett el mászni. Foga még nincs, este 8-9-től reggel 5-6ig alszik + napközben 3x. Aranyosan beszélget, mosolygós, vidám baba. Engem az érdeklődése nyűgöz le leginkább, és ennivaló, ahogy beszélget. Pelenkázni nehéz, mert mindig hasra fordul és négykézlábra áll a pelenkázón. Néha nehezen alszik el este, ez a legnagyobb problémánk :)
2009. szept. 17. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
:-))mi már le vagyunk tiltva a pelenkázóról.ismerős.köszi,szia.szép napot neked is.
2009. szept. 17. 15:21
 5/5 anonim ***** válasza:
jön a foga, iszonyú nyűgös, nem eszik szinte semmit, csak cici, esetleg egy kis gyümölcs. nem akar elaludni napközben, se este. éjjel 68x ébred. iszonyú makacs és akaratos....soroljam? :)) amúgy mászik, feláll, felül.
2009. szept. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!