Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is nehezen viseli, ha a...

Más is nehezen viseli, ha a kicsije megbetegszik?

Figyelt kérdés

Kisfiam 3 napja szenved.:( Doktornénink szerint egyszerre több foga készülődik (már 4 teljesen kibújt korábban),emiatt hőemelkedése van és miután mindent megrág,kicsit piros a torka a bevitt bacik miatt.Közösen sírunk,annyira rossz látni,hogy nem érzi jól magát,hogy fáj neki.Persze,tudom,hogy ennél nagyobb megpróbáltatások is várnak még ránk (bár remélem nem így lesz) de mégis...

Már megint antibiotikummal kell tömni szegénykémet,lázkúp,hőmérőzés,hasmenés....

Bárcsak én lennék beteg.....:(


2009. szept. 17. 07:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Óóó, hát ez nálunk is így van. Vele együtt sírok. Nekünk is azt mondta a doktornő legutóbb, hogy 4 foga jön egyszerre és az kínozza, de én úgy érzem bujkált benne más is. Gyógyszert semmit nem kapott, 1 hétig lázas volt, alig evett, orrát 20 percenként szívni kellett és persze nagyon nyűgös volt. Valaki ha felhívott, mindig elbőgtem magam annyira kivoltam attól, hogy ilyen rosszul van. Ez engem mindig megvisel. Bármit megtennék azért hogy sose legyen beteg, ha kiválthatnám valamivel ami engem ér megtenném, legyen az akár szülési fájdalom. De tudom, hogy nem lehet. Egyébként én már az oltástól is kivagyok. Az, hogy hallom ordítani.
2009. szept. 17. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

én bebim most 4 fele gyogyszert szed, ejszaka nem alszik, hat hós, raadasul miattam lett beteg

ha sir, en inkabb addig jatszok vele, amig sikerul elterelnem a figyelmt, nagyon kimerito, de nem szeretnek vele sirni, azt akarom hogy lassa, hogy eros, es hatarozott vagyok

de borzasztó nehezen viselem, hogy emiatt a virusos ize miatt puszit se tudtam neki adni kerek egy hete :(((

de amikor a sirasa atfordul nevetesbe..az karpotol :)

kitartast

vege lesz

es hat hós az enyem, de sose lehet az ilyet jol viselni..

2009. szept. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!