Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti is néha úgy érzitek, hogy...

Ti is néha úgy érzitek, hogy nem megy és összecsapnak a fejetek felett a hullámok?

Figyelt kérdés
3 hetes múlt a kislányom, nem tudom más is ennyire megszenved vagy nekem jutott ki ennyire. Nagyon nyűgös, sokszor egész nap sír, de az tuti, hogy du. 4-től egész estig. Én bevallom, nagyon nehezen bírom.... :(
2008. jún. 10. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Persze hogy mindenkinél van olyan. Aki azt mondja, hogya az ő gyereke sosem hisztizik, az nem mond igazat. Tarts ki, hidd el, a sírás egyre jobban rövidülni fog. Ilyen idősen az én kislányom is sírt órákon át, aztán egyre idősebb lett, és ezek lerövidültek. Most már tudom nagyjából mit szeretne, így könnyebb. Ha van rá lehetőseged, kapcsolódj ki nélküle egy kicsit pl. 1 órát (addig vigyázhat rá apa, vagy nagy szülő), nekik is kijuthat a jóból :-) Tarts ki!
2008. jún. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez nálam is így volt.

Az én babám is folyton sírt,vagyis inkább üvöltött. Semmit sem lehetett tőle csinálni.

Hogyha nem aludt akkor evett vagy sírt.

Az elején még beágyazni is alig volt időm.

Ne ess kétségbe meglátod hétről-hétre jobb lesz.

Eljön majd az idő,amikor hogyha felkel nem kezd el rögtön sírni,hanem tíz percig is elbámészkodik.

Utána már sokat fog nézelődni,sírás helyett.

A lényeg,hogyha sír is, beszélj hozzá .nekem a pelenkázón imád lenni . Van,hogy 1 órán keresztül beszélek hozzá mire elfárad és elalszik.

Kitartást!

Nemsokára jobb lesz.

2008. jún. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Ismerem az érzés.Nekem 16 napos a lányom,és kicsit hasfájós.Ilyenkor baromi sokat sír.Szerencsére általában este 9-10 körül vége van a műsornak,de van amikor fél 12ig is egyfolytában üvölt.No olyankor én már ülve majdnem elalszom,és pokoli rossz hallgatni,ah sírdogál.A háztartással ezeken a napokon persze semmire nem megyek(de ilyenkor nem is érdekel).

Úgy állok hozzá,h nem én vagyok a szuperanyu,és aki egy rossz szót is mer szólni,h miért nincs elmosogatva,azt odaállítom a mosogató mellé,hogy ha annyira zavarja mosogasson el.

Ha a te lányod is hasfájós,akkor gondolj arra,hogy minden nappal közelebb vagytok a három hónapos álomhatárhoz,mikor általában elmarad a sírás.No meg anya azzal bíztat,h mindig az első gyerekkel a legnehezebb.Fel a fejjel és csak optimistán.Ha nagyon nem bírod,kérj segítséget valamely családtagodtól a házimunkához.

2008. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat és az együttérzéseket. Nagyon jólesik. Szerencsére a Párom mindenben segít! És a házimunkával én sem foglalkozom egy percig sem! Csak sokszor eszembe jut, hogy már nem bírom hallgatni a sírását és akkor mindig lelkiismeret furdalásom is van. De remélem tényleg idővel változik a helyzet. Most is itt szunyókál a karomban, ez van, itt elalszik, de ha leteszem, akkor ébred és sír. :)
2008. jún. 10. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!