Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen tejtermékeket (joghurt,...

Milyen tejtermékeket (joghurt, krémtúró, puding) lehet adni 8 hónapos babának?

Figyelt kérdés

Egy hét múlva tölti a fiam a 8. hónapot és érdekelne, hogy milyen joghurtot, krémtúrót... stb lehet neki majd adni? Ha lehet írnátok márkákat is hogy melyik az ami árban és minőségben is jó és szereti a babátok?

Ha ízlik neki megehet egy egészet, vagy csak pár kanállal ehet 1 éves koráig?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2009. szept. 16. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először natur jughurtot adj neki (lehet főzelékbe keverve is vagy gyümivel összekeverve), én Danont vettem. Ha a natur joghurt már megy, akkor lehet gyümölcsös joghurtot, túrót, reszelt sajtot. Én bolti pudingokat, krémtúrókat még mindig nem adok a fiamnak, pedig már 14 hós múlt, inkább külön veszek túrót és belekeverek gyümölcsöt.

Mindegyiket fokozatosan vezesd be, ahogyan a többi ételt is.

2009. szept. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Én bátor voltam és mindkét gyerkőcnél 7-8 hó.korában adtam nekik tejterméket.A Milli krémtúróval kezdtem és a Jogobella joghurtot.Mindig gyümölcsüset adtam.
2009. szept. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csatlakozom az első válaszolóhoz.Sima natur joghurtot adj neki.Én is danont veszem,de az activia a legfinomabb/legdrágább.Amikor ilyen kicsi volt a fiam( kb 9-10 hós)éppen téli időszak volt,és ilyenkor bébiételben kapható gyümölcsöt kevertem el neki a joghurtba.Kb fél pohár joghurthoz 1/3 üveg gyümit.Imádta!Most 16 hós és most sem evett még "gyári"joghurtot,krémtúrót stb.De most már,hogy van friss gyümi azt teszek neki bele!Adhatsz neki túró+gyümi keveréket is az is nagyon fincsi!
2009. szept. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!