Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi időnként vesztek...

Mennyi időnként vesztek babátoknak valami új játékot?

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 11:37
 1/10 anonim ***** válasza:
85%

Szia!

Én havonta veszek 1-1 új darabot az 5 hónapos fiamnak.

2009. szept. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
85%
Mi is hasonlóan, ahogy az első hozzászóló. Most 7 hónapos, múlt héten vettünk építőkockákat. Jó buli ha én felépítem, ő meg lerombolja. :-))) Most ez egy darabig kitart.
2009. szept. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%
Születése óta még nem vettünk neki semmi, mert kaptuk pár dolgot. Amire meg gondoltam, hogy majd kell, előtte megvettem: kis kacsák fürdéshez, csörgő a babakocsira, és egy játszószőnyeg az IKEA-ból, amit majd később tudunk használni (nem a fej fölé lelógós holmis szőnyeg).Amiket kaptunk csörgők, plüssök, ágy fölé felhúzó, hintaszék bőven elég. Amúgy azt mondják, 1 éves koráig a gyerekek mindent megtalálnak otthon, amivel eltudnak játszani. Úgyhogy nem is kell sok játék. 4 hónaposak vagyunk, de látom hugom lányán, aki 1 éves múlt, hogy tényleg azok a legjobb "játékok", amik körbe veszik.
2009. szept. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

17 hónapos és havonta, de van hogy havi 2zer.

"Sajnos" barátnőm az egyik játék áruházlánc alkalmazottja és így 30%kal olcsóbban jutunk hozzá termékeiknek. Ki tudna ellenállni?:)

2009. szept. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
8 hónapos,de csak nagyon ritkán veszek játékot.még a legelején vettünk pár csörgőt,rágókát.labdákat,és 5 hónapos volt amikor egy készségfejlesztő házikót.most hónapok óta semmi,de az elkövetkező hónapban sem veszek.most minden érdekesebb mint a játékok,és ha játszani szeretne,van bőven neki való játéka is.
2009. szept. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
70%
Amíg kicsi volt, addig havonta 1-szer 2-szer, meg a nagymamáktól is kapott egy csomót. Most, hogy már másfél éves, nem elég neki a rágóka, csörgő, jönnek a komolyabb készségfejlesztők. Hát abból ritkán kap, mert nagyon drágák. Majd kinézek valami bababörzére.
2009. szept. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
70%

Mi havonta veszünk 1-2 új játékot a lányoknak.

A nagy 5 éves, a kicsi 4 hónapos.

2009. szept. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Túl gyakran. Hetente. Nem jó, mert mindent megun (pedig bonyolult játékok) és a mobil, távirányító stb. érdekli.
2009. szept. 20. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ritkán. Apró játékokból van bőven, de drágábbra 8-10 ezer Ftos zenélő, beszélő izékre nincs keret. Meg igény sem. Apa csinált megfelelő fából építőkockákat, vannak régi mesekönyvek, építünk házikót asztalokból, plédekből, felhasználjuk még a villogó biciklilámpát is:-) Egy kisbaba -10 hós- igénye szerintem nem a beszélő kutya, meg a zenélő szék, hanem a szülők társasága és az, hogy foglalkozzanak vele. Ha veszünk is néha vlm apró dolgot, nem odaadjuk, hogy ellegyen egy darabig, hanem közösen fedezzük fel.
2009. szept. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Átlag havonta.

De még semmi komolyat nem kapott. 10,5 hónapos, az üres műanyag flakon, fakanál, távirányító, telefon, cipő (sajátja, nem a miénk!), teás doboz,...sokkal jobban érdekli.

2009. szept. 20. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!