Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babátoknak mennyi...

10 hónapos babátoknak mennyi időnként van széklet?

Figyelt kérdés
Teljesen tanácstalan vagyok. Nem eszi meg sem a friss gyümit, sem a joghurtot, teát, gyümölcslevet sem iszik csak vizet egy keveset.A fözelékeket szereti+ szopik. Amíg külön főztem neki addig ennyire nem volt gond mert 3. nap tudott magától. de amióta nem hajlandó bébikaját enni, csak azt amit mi azóta csak kúppal bír kakilni, és iszonytosan szenved. Valami jó, ötlet, tanács nagyon jól jönne. Köszönöm!
2009. márc. 2. 11:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nálunk napi egy-kétszer van. Nekem meg pont az a bajom, hogy főzeléket nem hajlandó enni, csak gyümölcsöt. Ha szoptatod, akkor elvileg iszik elég folyadékot, a teát az enyém sem fogadja el. Próbáltad az áfonyás babakaját? Az enyém imádja, és elég laza tőle a széklete. Natúr joghurthoz is szoktam keverni, úgy is megeszi. De csak kevés joghurttal, hogy ne nyomja el az ízét.
2009. márc. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szia!

Még nem próbáltam, de teszek egy próbát.

Most lehet, hogy megint a foga bolygatja, mert az ebédet sem ette meg, csak szopzni akart.

A doktornő is azt mondta, hogy ha szomjas lesz akkor iszik, elég a tej. De arra gondoltam, ha inna gyümilevet akkor az is sokat segíteni, na de kár ábrándoznom.

2009. márc. 2. 13:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!