Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az 5hós babám miért nem...

Az 5hós babám miért nem akarja kinyitni a száját, ha kanállal akarok neki tejpépet adni?

Figyelt kérdés

Van mikor kinyitja a száját van mikor nem!

Lehet hogy azért mert cumisüvegből is szoktam neki adni tejpépet?

De végülis ha mást adok neki kanállal akkor is ez van!

Meg öklendezik ha kanállal kapja!

Valamit talán rosszul csinálok?

Az almátol is egyszer öklendezik máskor meg izlik neki!


2009. szept. 16. 10:32
 1/2 anonim ***** válasza:
15%
Talán mert 5 hónaposan még nem kéne hozzátáplálni, főleg ha nem nyitja ki a száját. Ennyi idősen max. még csak kóstoltatás megy. Megkínálod vele, ha kéri adsz neki,ha nem nem. Nem kell erőltetni. Ráértek! "Az egész élet előtte áll, hogy egyen"!
2009. szept. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
52%

Szia!

Az én fiam is 5 hónapos,és vígan nyitja a száját...tök mindegy mit adok neki.Tápszeres baba születése óta,és soha nem volt gond semmilyen kajával.Már csak reggel-este-éjjel kap tápszert amúgy meg babakaját.Nem is értem az első válaszolót...miért ne lehetne már hozzátáplálni???

Nem hiszem,hogy rosszu csinálnál valamit.Próbálgasd,de ne erőltesd a kanalazást.Meg fogja szokni.És a tejpépet ne add cumisüvegből.Sok sikert!

2009. szept. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!