Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi a titka az orrszívó-porszív...

Mi a titka az orrszívó-porszívónak?

Figyelt kérdés
4,5 hós babám nagyon meg van fázva és igen sűrű, betokosodott hurutos. Csepegtetőt használok az orrába, de az sem oldja fel 100 %-san, és nagyon nehéz, sokszor több másodpercnyi kínlódás után sem jön ki az összes takony. Tippeket és trükköket szeretnék, hogy-milyen pózban csináljam stb, hogy a legkevésbé kelljen megkínoznom szegényt...köszönöm!
2009. szept. 16. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Sima tengervizes sóoldatot fújok be, majd néhány perc után szívom ki. Nekünk ez bevált!
2009. szept. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az én babám is ennyi idősen volt először beteg.

Én úgy csináltam, hogy viszonylag sokáig szívtam neki, ki-be húzgáltam az orrában az orrszívó végét, aztán kis pihi (kb. két perc), és utána újra csináltam.

Olyankor még iszonyú mennyiség jött ki neki.


Legyél kitartó, mert én az elején nem voltam az, és ráment a fülére a gyulladás...

2009. szept. 16. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tengervizes spray után szoktam szívni, és úgy, hogy kicsit megmasszírozom közben a pofacsontjánál az ujjammal, tulajdonképpen a bőrt kicsit kifeszítem ezzel az orránál. És a szívót néha lefelé nyomom finoman ahol az orrjárata van, így sokkal több trutyi jön ki.
2009. szept. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem elég több másodpercig szívni,több percig kell,közben mozgatva a szívókát,majd meglátod,hogyan a leghatékonyabb.Előtte tengervizes orrspray,vagy anyatej az orrba csöpögtetve.
2009. szept. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm. Veszek akkor olyan tengervizes bigyót, azt már mások is mondták. Meg akkor erőszakosabb leszek...csak annyira nehéz, ahogy meglátja a szerkezetet és hogy mihez készülődik az a gonosz anya, már előre elkezd sírni...:(
2009. szept. 16. 11:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!