Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes a kisbabam. Mikor...

2 hetes a kisbabam. Mikor vihetem ki az utcara setalni?

Figyelt kérdés
Külföldön vagyunk es itt hüvösebb van kb 10 fok napközben.
2009. szept. 16. 10:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan viheted babakocsiban rövidebb időre.10-20-30percre majd fokozatosan egyre többre.

De a tömeget kerülném.

Minden jót nektek!:)

2009. szept. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elöször nyitott ablaknál llevegöztesd, fokozatosan szoktasd hozzá, majd mikor már fél órát is elértek nyugodtan alhat is igy, és kb egy hósan már kiviheted nyugodtan akár hossszabb időre is, természetesen rétegesen öltöztetve :-)
2009. szept. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nyugodtan kiviheted, nekünk gyakran kell visszajárni kontrollokra, úgyhogy mi hamar vittük tömegbe is, hiszen a beteg gyerekeknél a "tömeg" se rosszabb.

A lényeg, hogy fokozatosan szokasd hozzá a kinti levegőhöz.

2009. szept. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
nyugodtan vidd ki már most is
2009. szept. 16. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Szia!

Nekünk az orvos mondta, hogy 2 hetesen nyugodtan kimehetünk, először csak 5 precre, majd minden nap 5-10 perccel tovább. A harmadik hét végén már babakocsiba tettem és egy órát voltunk sétálni. Szerintem ha jól felöltözteted, hogy ne fázzon(akkor fázik, ha hideg a nózija-by gyerekorvos) akkor nyugodtan mehettek sétálni. Sok sikert nektek.

2009. szept. 16. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszokat.
2009. szept. 16. 10:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!