Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma csinálok először krumpli...

Ma csinálok először krumpli főzeléket a babámnak, tegyek bele pici sót?

Figyelt kérdés
Vagy csak simán főzzem meg?Héjjában v. héj nélkül főzzem?
2008. jún. 10. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Én meghámozva, felszeletelve főztem, enyhén sós vízben, annyi sózás elég.
2008. jún. 10. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Csak párold az ételt kevés vizben, úgy több vitamin marad meg benne és értékesebb is. Ha akarod sózod, ha nem akarod, akkor ne sósd meg. A krumplit jól mosd meg és olyan zöldes részek ne kerüljenek bele, mert az nekik még árthat . Ja és pucold meg!

Jó fözicskét, feltéve, ha már nem készítetted el!

2008. jún. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A legjobb lenne sütőben, héjában megsütni, így marad meg benne a legtöbb vitamin. Persze egy egész sütőt bekapcsolni elég nagy pazarlás egy krumpli miatt, én mindig úgy időzítettem, hogy valami más is süljön aznap! Ha meg nem jött össze, akkor héjában főztem meg. Ne sózd, hadd szokja a természetes ízeket /gyümölcsöket se cukrozd/! Bocs, most látom, egy kicsit elkéstem a válasszal a mai ebédhez!
2008. jún. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi Csajok! Megfőztem, de nem értékelte...:-(, megpróbálom kutyulni valamivel.
2008. jún. 10. 15:09
 5/5 anonim ***** válasza:
A legjobb ha kevés almával főzöd össze, mert akkor édeskés lesz az íze, az én babóm nem eszi meg magában a krumplit csak így, ill. ő már paradicsomos, sárgarépás krumplit is eszik, hét hónapos lesz vasárnap.
2008. jún. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!