Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hamar felejtenek a...

Milyen hamar felejtenek a babák? Visszamentem dolgozni ami azt jelenti hogy reggel még találkozunk a kisfiammal, de utána már csak a következő reggelen látjuk egymást újra.

Figyelt kérdés
Ez így megy három napig. Azt vettem észre hogy mintha eltávolodott volna tőlem. Egész nap amíg én dolgozom az apukája van vele, viszont ha itthon vagyok akkor is csak apa-apa én meg le vagyok ... Párom szerint ez hülyeség mert a gyerek még kicsi (13 hónapos) Szerintetek is túl reagálom? Eddig nagyon anyás volt.
2009. szept. 15. 09:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Az természetes, hogy a gyerek ahhoz húz jobban aki vele van egész nap, de ez nem jelenti azt, hogy téged ne szeretne. Ebben a korban meg főleg az az isten neki aki vele mindig.Ha csak reggel találkoztok, gondolom akkor sem hosszú időre, az nagyon kevés neki. Amikor tudsz legyél vele csak kettesben. Nálunk pont fordítva van, mivel én vagyok vele itthon. Ha apa itthon van akkor is csak anya kell. A férjemnek is rosszul esik, de mondom neki mindig, hogy ez természetes. Hétvégenként el szoktak menni kettesben valahová, akkor én pihenek egy kicsit, ők meg egymásra hangolódnak. Fel a fejjel! Most hogy már nagyobb a lányom, sokkal jobban ragaszkodik az apjához annak ellenére, hogy keveset látja.
2009. szept. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!