Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hányadik megoldás, az, hogy...

Hányadik megoldás, az, hogy itt kéreztek bármivel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
furcsa lehet a kérdés,de elég rég óta olvasom ezt az oldalt,sokat kérdeztem is,sok meg se jelent,mert a ki irt kérédsből találtam választ magamnak,igy nem terhelek mást ugyanolyan kérdéssel.vagy mikor felmerül bármi problémám elöbb utánanézek a neten,gyakram 1 perc alatt meg van a válasz is.és csak olyan kérdést teszek fel ami esetleg nem eggyértelmű,vagy épp más tapasztalatát várom.De azt vettem itt észre,hogy soknak nagyon kényelmes,ugyanazt kérdezni 20* is,naponta 10 szer ismétlődnek a kérdések.ti hogy látjátok ezt?nem elítélni akarok bárkit is,csak érdekel ti mikor kérdeztek itt?
2009. szept. 15. 09:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Máris elítéltél embereket, de mndegy.

Engem nem fáraszt ha többször van feltéve egy kérdés, márpedig azért, mert lehet ha most teszem fel a kérdésem, akkor teljesen más, akár jobb, válaszokat kapok rá, mint az előtte kiírtra.

2009. szept. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
mndegy= mindegy
2009. szept. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

SZia! Én is így látom, ahogy te. Nem nézik, hogy szerepelt már a kérdés és mik a válaszok, viszont ha azt nézzük nem mindig ugyanaz a személy ül a gép előtt, másnak pedig más a tapasztalata. Én akkor kérdezek, ha a gyakorlati részére vagyok kíváncsi adott dolognak, kinél mi vált be. Mert nem mindig úgy van, ahogy az a nagykönyvben le van írva. Ezért akkor kérdezek, ha a tapasztalatokat akarom hallani/olvasni.

6 hónapos baba anyukája :)

2009. szept. 15. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szia! Komolyabb dolgokban előbb megkérdezem a védőnőt,dokinénit,vagy rákeresek a neten. Akkor kérdezek én is ha inkább tapasztalatokra vagyok kíváncsi. Imádom a védőnőnket,de még nincs gyereke,így biztos ami tuti alapon itt is szétnézek. :)
2009. szept. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én inkább kiváncsiságból kérdezgetek,ha valami érdekel-a fontosabbal máshova fordulok.De szerintem soknak nincs ideje üldögélni a gép elött, és bogarászni,volt e már ilyen kérdés,vagy sem.Engem se zavar,ha többször kérdezik ugyanazt.Lehet,hogy az elöző hasonló kérdésre nem is válaszoltak egyértelműen.
2009. szept. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem egy adott ponton normalis is, hogy ismetlodnek a kerdesek, mert azert babakkal nem olyan valtozatos az elet, mert eves, alvas,, kakilas, fogak, jatszas a fo temak. engem nem zavar, mert ha zavarna mnem olvasgatnam ezt az oldalt. velem is elofordult mar, hogy szinte olyasmit kerdeztem mint az elottem levo, mert nem vettem eszre. de az anyukak nagyon kedvesen valaszoltak ra. persze nem ez a fo informacio forrasom, de a gyakorlati kerdesekben sokat segitenek.szerintem fodg fel lazabban :)
2009. szept. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
akinek nem inge az ne vegye magára.Idgesíteni nem idegesít,de látom,hogy az ismétlődő ugyanolyan kérésekre 1,2 ember válaszol csak,én is átugrom,már nem is tudom mikor irtam utoljára.1 oldalon belül 3 egyforma kérdés,kicsit uncsi,az viszont igaz,hogy nem muszály ezt olvasni,régen nagyon jó volt itt böngészni,ma már 1 perc alatt végigolvasom,a kérdés egyébként inkább arra irányult,hogy kinek hányadik megoldás ez az oldal.Nem pedig az,hogy ki hogy viseli az ismétlődő kérédéseket,az mindenkinek a maga dolga.ha nem tetszik tovább megy.
2009. szept. 15. 10:10
 8/8 A kérdező kommentje:
pontozni meg pláne nem pontozok senkit.
2009. szept. 15. 10:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!