Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Utazóágyba lehet légzésfigyelő...

Utazóágyba lehet légzésfigyelőt tenni?

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 17:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is van benne.
2008. jún. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés engem is érdekel!Hogy rakdtad bele az érzékelőket és a vezetéket hol vezetted ki az utazóágyból?ELNÉZÉST kérek a kérdezőtől, hogy így beleírok a kérdéséhez, de nem akarom fel tenni mégegyszer ezt a kérdést.
2008. jún. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Én vettem bele mégegy matracot.Rendes kiságyba valót,60X120-as méretűt,és az alá helyezem a lapokat.Oldalt az emelőbetét alatt vezetem ki a vezetékeket.


Minden jót,üdv

2008. jún. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És a babakocsiba, hogy raktok? Mert ugye abban is alszik.
2008. jún. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolónak!

Én a kocsiba nem rakok,mert amikor abban alszik,akkor mindig vele vagyok.Viszont mikor az ágyába,vagy utazóágyba altatom,akkor órákig egyedül van a szobában.

Sajnos előttem van rosszpélda,egy ismerősöm 6 hónapos kislánya halt meg a délutáni alvása közben.Nem volt légzésfigyelőjük.Nekem biztonságérzetet ad.


Üdv

2008. jún. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem is értem, hogy lehet órákra egyedül hagyni. A babakocsit csak viccből írtam. Én igaz 5 percenként megnézem ugyan, de nincs légzésfigyelőm. Azzal nem lehet sajnos kikerülni a karmánkat..
2008. jún. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én azért csak azt mondom,inkább 10szer legyen téves risztás mint egyszer ne vegye észre az ember és elaludjon a baba.Azért találták ki ezeket a készülékeket,mert sokszor megesett,hogy a baba annyira mélyen elaludt,hogy nem ébredt fel-nem vett levegőt.Nos hiába néz az ember rá öt percenként és ha pont abban az 5percben történik amikor nem néz rá..??na akkor mi van.Én sok példáról hallottam,hogy igenis a készülék mentette meg.többnyire felébredt mikor sípolt a gép,mert megijjedt a baba,de volt,hogy fel kellett rázni.Na és ha pont nem vagy ot..szépen elalszik...hát ,hogy ezt most minek hívjuk nem tudom,de tény ebben a korban vesztélyeztetettek emiatt a babaák és csodálom azt a szülőt aki ennyivel betudja,hogy a karmának köszönheti,hogy életben marad e a baba vagy sem...ezt csak az előző válaszoló miatt írtam.

Amúgy:Én teszek bele majd egy másik szivacsot,vagy egy vastagabb plédet-nem tudom mennyire fogjuk használni..a babakocsiba meg csak akkor teszem bele a készüléket ha pl nyaralunk és sokat alszik majd benne,amúgy délutáni sétára amikor tényleg csak rá figyelek sztem nem kell bele.

2008. jún. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én meg azt nem értem,hogy minek zargatni 5 percenként.

Nekem mindhárom gyerekem az első naptól kezdve a saját szobájában a saját ágyában aludt,és azóta is így van.Nem hagyom otthon egyedül,de a szobájában csak biztonságba van.

És nem nyitogatom az ajtót rá ha alszik,mert felesleges.Talán ezért olyan jó alvók mind,és ezért aludták már át az éjszakát 2-3 hónaposan.

A légzésfigyelő pedig nagyszerű találmány.

Én nem érezném biztonságba a kicsimet alváskor nélküle.

Nekem ennyit megér.10perc alatt is történhet baj,aztán utólag lehet jajgatni.

2008. jún. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Az Angelcare nem riszt be tévesen, mi azt használunk már fél éve!


Dia

2008. jún. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!