Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom mit tegyek, vigyük...

Nem tudom mit tegyek, vigyük a légzésfigyelőt az utazóágyba?

Figyelt kérdés
Pénteken megyünk a balcsira 3 napra,egy 15 hetes babával.Én szeretném vinni a légzésfigyelőt,de a férjem nem akarja,azt mondja felesleges.Nem tudom hogy mit csináljak biztos nem lenne egy nyugodt percem sem éjjel,viszont azt sem tudom hogy lehet beletenni az utazó ágyba?Ti mit tennétek?Egyébként 2 hetesen volt 1 riasztásunk,akkor is aludt szépen a baba,nem volt gond vele,utána érzékenyebbre állitottuk,azóta nem is pittyegett.Köszi a választ előre is.
2010. aug. 17. 07:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
36%

Nekem 4 hónapos kisfiam van és még csak nem is láttam közelről légzésfigyelőt,bár persze ő 40.hétre született és majdnem 4 kilóval...!

Szerintem nem kell ilyen komolyan venni,kifogod bírni azt a 3 napot hisz 3 hónap alatt is csak 1szer riasztott,akkor sem volt komoly...

2010. aug. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
Semmi baja nem lesz a babádnak a légzésfigyelő nélkül. Ez csak újabban divat. Amikor még nem volt légzésfigyelő,akkor sem haltak meg a babák alvás közben. Nagyon ritka volt a bölcsőhalál!
2010. aug. 17. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
48%

Én vittem, engem megnyugtatott. Divat, nem divat, enni nem kér a légzésfigyelő, nem kerül semmibe elvinni.

A Te döntésed. Ha Te ettől leszel nyugodt, vidd, és TE VAGY AZ ANYJA, Te tudod igazán, hogy jó a picinek és Neked is.

2010. aug. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
48%
Szia! Én is vittem magunkkal, az utazóágynak is van egy "betétje" én az alá tettem be a keresztrácsokra felfektetve. Ha már egyszer megvan és téged megnyugtat miért ne használnád? ("véletlenül" csomagold be a személyes cuccaid közé :o)!!!)
2010. aug. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is megrögzött légzésfigyelő használó voltam, egyszer vittük nagyiékhoz, utazó ágy matraca alá beraktuk, de másodjára már nem vittük nem fért be, csomagtartóba babakocsi utazóágy, elől a mózes, mellettem a gyerek a hordozóban hátul, + a táskák, így többet nem vittük! Úgy is egy helyiségben lesz gondolom mellettetek a baba, úgyis felkelsz 1-2 szer megnézed és megnyugszol! De lehet mellettetek fog aludni, mert az utazóágyba én mindig mikor be akartam rakni felkelt, mert ugye ott mélyre kell lerakni, meg az a susogós anyag csörög ahogy forgolódik, arra is felkelt lányom
2010. aug. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Én is nagy légzésfigyelő használó voltam 13 hónapig. Ebben az időszakban 3-szor utaztunk el 3-4 napra, de nem vittük a kütyüt, de még utazóágyat sem, hanem együtt aludtunk a babával.

Nekem az volt egyszer kiakasztó, mikor kb éjfélkor kimerült az elem és nem volt itthon több, és reggelig ki kellett kapcsolni. Hát mit mondjak, semmit nem aludtam, annyira izgultam, hogy mi lesz reggelig.

2010. aug. 17. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Szerintem vidd, én is megrögzött használó vagyok, ha már van, viddddd! Egyetértek azzal aki azt írta TE VAGY AZ ANYJA! Döntsd el te! Nem igaz hogy nem haltak meg eddig sem gyerekek én nem vagyok hívő de tudom, hogy még a bibliában is írnak a bölcsőhalálról! És a környezetemben halt már meg gyerek így.

Én nyugodtabban aludtam, hogy ott volt, végülis pihenni mentek, miért izgulnád ezen végig az éjszakákat... és a nappalokat is? Mert ugye nappal is alszanak...

2010. aug. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én nem viszem, mert nincs is:)
2010. aug. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,abban esetleg tudtok segiteni hogy hova lehet betenni,olyan a kiságy hogy állitható magasságú,tehát fent van a baba,esetleg alá 1 pléd összehajtva arra a légzésfigyelő,és arra még egy pléd?
2010. aug. 17. 11:00
 10/13 anonim ***** válasza:
Nálunk egy pont akkora farost lemez lett rendszeresítve erre a célra, mint az ágy belseje. Betesszük az ágyba a farost lemezt (nem állítható a magassága ennek a fajtának), rá a légzésfigyelő érzékelőit, aztán rá az ágy saját betétjét. Én egyébként erre még egy óriás textil kifogót teszek rá lepedőnek.
2010. aug. 18. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!