Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem tudom mit tegyek, vigyük...

Nem tudom mit tegyek, vigyük a légzésfigyelőt az utazóágyba?

Figyelt kérdés
Pénteken megyünk a balcsira 3 napra,egy 15 hetes babával.Én szeretném vinni a légzésfigyelőt,de a férjem nem akarja,azt mondja felesleges.Nem tudom hogy mit csináljak biztos nem lenne egy nyugodt percem sem éjjel,viszont azt sem tudom hogy lehet beletenni az utazó ágyba?Ti mit tennétek?Egyébként 2 hetesen volt 1 riasztásunk,akkor is aludt szépen a baba,nem volt gond vele,utána érzékenyebbre állitottuk,azóta nem is pittyegett.Köszi a választ előre is.
2010. aug. 17. 07:29
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hát igen jó ötlet,de mivel kocsival megyünk ,igy azt csak nem viszünk magunkkal,nem férne be a kocsiba:-))De azért köszi!
2010. aug. 18. 10:09
 12/13 anonim ***** válasza:

10:37-es vagyok. Mikor mi mentünk nyaralni, ott volt utazóágy így a sajátunkat nem vittük. De elvittük belőle a betétjét, ami ugye harmónikára hajtható. A szálláson lévő utazóágyba egyszerűen beletettük a légzésfigyelőt, arra pedig a saját betétünket. Ha olyan helyre mentek ahol nincs akkor esetleg kérj kölcsön egy ismerősödtől, feltéve ha van ilyen.

A pléd az nem jó, mert ugye azon "átérződik" a panel.

Hallottam olyat is aki az utazóágy matrca alatti keresztpántra tette, de ezt nem igazán tudom elképzelni.

Próbálgasd, míg otthon vagytok, melyik válik be.

2010. aug. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszi!Van nekünk is ez a betét,csak én eddig nem figyeltem mert anyuék volt az ágy,ma hogy hoztuk haza akkor tünt fel:-)Igy arra tudom helyezni,és arra a vastagabb plédet,remélem igy jó lesz.Köszönöm a válaszokat.
2010. aug. 19. 15:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!