Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy hetes babát lehet már...

Egy hetes babát lehet már babakocsiba elvinni sétálni ilyen időben?

Figyelt kérdés
2008. jún. 9. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szeintem kiviheted.Nekem téli születésű babám van én 2 hetesen vittem ki először.De ha félsz még, hogy valami baja lesz, akkor csak állj ki vele egy kicsit a teraszra, neked is jól fog esni a levegő.Remélem segítettem!:)
2008. jún. 9. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy hetet várj még vele.Fokozatosan szoktasd a levegőhöz. Mi 5 hetesek vagyunk és a védőnő azt javasolta, hogy legalább 8 hetes koráig ne vigyem ki az utcára. Bár ez hülyeség, mert koraszülött és már háromszor kellett visszavinni a kórházba kontrollra. Ott szerintem több fertőzésnek voltunk kitéve mintha sétálni mennénk babakocsival.
2008. jún. 9. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugodtan kiviheted. Az én fiam is nyáron született és 1 hetesen már kivittem. Igaz előszőr csak fél órára,de utánna fokozatosan növeltem az időt. Az orvos is mondta,meg a védőnő is,hogy nyugodtan vihetem.
2008. jún. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk a drnő azt javasolta, hogy a második héten már vigyem ki a szabadba. De! Tartsak fokozatosságot, először 5-10 perc, majd 5 percenként emeljem naponta az időtartamot. Így tettem, a kisfiam imádja a szabad levegőt, jókat alszik. Egy hét alatt elérheted a fél órát, ami most még neki is, neked is elég. Arra viszont figyelj, hogy a hőségben ne menjetek sehová, nehezen viselik.
2008. jún. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Háát én biztos ki fogom vinni már egy hetesen.van egy kutyám is akit le kell vigyek és kendőben sztem ha 5-10percre lemegyünk nem lesz semmi baja.az sem jó ha csak a lakásban van,nálunk pl sokkal melegebb van itt a alkásban mint lennt sokszor.
2008. jún. 10. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!