Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam 4 hónapos, és 2...

Fotucsok kérdése:

Kisfiam 4 hónapos, és 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát, de két hete minden hajnalban felébred és eszik. Miért lehet?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 16:52
 1/6 anonim ***** válasza:
mert beindúl a fogzás...:)))az én lányom is egy kisangyal volt 4 hós koráig aztán,elkezdett nyálazni,a keze állandóan a százába volt.Most már adhatsz neki dentinox cseppet.ennyit lehet csinálni...
2009. szept. 14. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem azért, mert már nem lakik jól. növeld a nappali adagját, ha tápszeres, kapjon több tápszert, ha anyatejes, rakd gyakrabban mellre, főleg este, lefekvés előtt kapjon több kalóriát, nem fog felébredni.

ha fogzás, akkor nem azért kelne, mert éhes, hanem mert fájdalmai vannak.

2009. szept. 14. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, szerintem sem a foga, mert nem sír, nem fáj neki semmi, csak éhes.

Már próbáltam azt is, hogy 7-kor kapott a lefagyasztott anyatejcsiből és fürdés után 8-kor jött a cici, de akkor is felébredt. Mindenesetre megpróbálom, hogy többet egyen napközben is.

köszi mégegyszer.

2009. szept. 14. 20:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Fejlődési ugrása vam.
2009. szept. 14. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az én lányom sem sírt,mert odaadod a cicit és megnyugtatja,de a doktornő mondta nekünk is,mert ha edddíg nem kelt fel éjjel,és többet is kap mielött lefekszik...hát akkor vajon mi ha nem a foga.ez az én és az orvosom véleménye,ha elfogadod akorr elfogadod,ha nem hát akkor nem!jó indulatból válaszoltam.
2009. szept. 15. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. Nem akartalak megbántani, majd figyelem a fogát, lehet, hogy tényleg az bántja.
2009. szept. 16. 09:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!