Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom hetek óta átalussza...

Kislányom hetek óta átalussza az éjszakát (10-12 órát alszik), tegnap éjjel viszont megébredt 6 óra alvás után hajnalban. Visszaaludt egy kis cicizés, inkább cumizás után igaz, azóta is durmol, de fura volt. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Éhes lehetett? Vagy valami más? Nem elég már Neki a vacsi vajon?
2009. máj. 26. 08:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem írtad mennyi idős... A foga miatt is megébredhet, vagy valami miatt felijedt, és nélküled nem tudott visszaaludni. Gondolj bele, te sem mindig alszod végig az éjszakákat, de attól még nincs gond. :)
2009. máj. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ja igen, 4 hónapos, bocsi. Mindenesetre kezdek arra gyanakodni, hogy kezd kevés lenni a tejci (anyatejes). Estére úgy érzem teljesen kifogyok, és Ő is mintha kínlódna a szopival. Hülyeség lenne este kipótolni tápszerrel?
2009. máj. 26. 08:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Lehet hogy csak szomjas volt, azért cicizett picit. Ebben a melegben... Az én babaám tápszeres de ő is néha felkel, iszik egy kis teát és alszik tovább.
2009. máj. 26. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én ugyanígy jártam. és fél hónapos korig tudtam szoptatni rendesen. Estére már nem volt mit ennie :( Én 4 hónapos korától kezdtem adni neki estére tápszert. Persze ezzel együtt felkészülhetsz arra, hogy egyre kevesebb tejed lesz. De ha éhes és nincs mit ennie szegénynek, akkor muszáj :)
2009. máj. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bocs lemaradt....3 és fél hónapos akart lenni az előző mondatomban...
2009. máj. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!