Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sérülhet a 15 hónapos picikém,...

Sérülhet a 15 hónapos picikém, ha minden alkalommal sírva alszik el?

Figyelt kérdés
2009. szept. 14. 15:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Jajj kérlek ne hagyd sírni órákon át! Elhiszem, hogy nem bírod már, de gondold el neki ez milyen rossz lehet. Sajnos nem tudom, hogy mi a megoldás, de próbáld meg amiket a korábbi hozzászólók írtak. Azt nem tudod megoldani, hogy melletted aludjon? Valami biztos hogy nem jó neki.
2009. szept. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Órákon át hagyod sírni?De miért?Nem sajnálod?És te addig mit csinálsz?Tv-t nézel?Én biztos nem erőltetném,ha nem megy.Biztos valami oka van annak,ha nem tud így elaludni.
2009. szept. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat mindenkinek.Leszögezem NEM nézem addig a tv-t,amíg ő sír!

Az a baj hogy a mi szobánkba nem fér be a kiságya, ezért van külön szobába.

Amikor lefekszem mellé a földre én nem beszélek hozzá,ezt én is hallottam.

ő persze csipked és mindent megpróbál, hogy ne kelljen aludni.

Tegnap este 5 perc után már aludt is.előtte sokat játszottunk és elfáradt rendesen.szerintem napról napra jobb lesz ez.remélem!!

2009. szept. 15. 12:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!